Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie Chocznia koło Wadowic (nowe)


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zapomniałem ich zabrać :D  ale spokojnie one bardziej zdobią niż działają hehhhe chyba :) Ale tam są dwie rury także mocna konstrukcja :D

 

Krzysiu chyba się w końcu doczekałeś porządnego filmu z t rexem Bogdan to wszystko super zrobił co fachowiec to fachowiec bajka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Strona tytułowa praktycznie na ukończeniu, modele oczywiście będą w całości,to jest projekt roboczy.

Janek tak jak obiecałem w 2014 roku że przy następnej okazji jeśli będę robił kalendarz

Twój model będzie na 100% Tak więc będzie na tytułowej stronie. Aczkolwiek być może

odleci kolejny model z jakiegoś miesiąca i wtedy Twoja maszyna zagości na stronie któregoś z miesięcy.

post-14986-0-65669900-1510080936_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa! Ja też chcę taki w modelarni! ;)

Grzegorz rozumiem że mam Cię dopisać do kalendarza tak?

Cieszę się że się podoba i że zagości w Twojej modelarni.

 

 

Wszystkie informacje znajdują się w tym wątku ,,Kalendarz 2018,, aby nie robić tłoku kalendarzowego tutaj

zapraszam tu :

 

http://pfmrc.eu/index.php/topic/71054-kalendarz-2018/?do=findComment&comment=686885

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.