Skocz do zawartości

Hejka :)


qba1983

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imię Kuba, przygodę z można powiedzieć modelarstwem zacząłem jakieś 2 lata temu od zakupu RMS Vento i aparatury Spektrum DX6i, zacząłem latać takim zestawem a teraz chyba pora na pójście kilka kroków dalej :) Posiadam wolne dwa odbiorniki, 4ro i 6cio kanałowy, chciałbym któryś wykorzystać, zbudować coś samodzielnie, może jakiś kolejny motoszybowiec, a może coś mniejszego? Co polecacie na pierwszy raz? Dodam, że teorii najlepiej uczę się podczas praktyki :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię w naszym gronie. Czyli latać umiesz, wiesz jak to jest z motoszybowcami, ja bym sugerował jakiś wypróbowany samolot, może Toto kol. Motylastego, czy coś w tym rodzaju- zobaczysz, czy ci się spodoba bardziej motorowe latanie. Raczej piankowiec, ale nie jako mus, może być konstrukcja klasyczna, drewniana - zależy co preferujesz. Nie szedł bym jakieś akrobaty itp. podobne, trudniejsze, żeby się nie zrazić na początku, przyjdzie czas i na większe wyzwania. Górnopłat, ale z lotkami, lepiej skrzydło ze wzniosem, elektryk raczej, z racji łatwości obsługi. Nie za mały, nie za duży- tak pomiędzy 1- 1,3 m rozpiętości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.