Skocz do zawartości

Piknik Radawiec 2017


azajac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24-25.06.2017 na terenie lotniska  Aeroklubu lubelskiego  będzie możliwość wspólnego spotkania się pasjonatów lotnictwa.

Plan spotkania :
- spotykamy się w sobotę/niedzielę 
- loty odbywają się zgodnie z regulaminem lotniska modelarskiego RadawiecRC, do lotów dopuszczone będą osoby z aktualną opłatą OC
- sekcja zapewnia  Toi&toi, przygotowaną płytę lotniska, miejsce parkingowe
 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku Aeroklub Lubelski Sekcja Modelarska RadawiecRC gdzie na bieżąco będą zamieszczanie informacje.

 

 

 

WSZYSTKIE LOTY ODBYWAJĄ SIĘ NA PODSTAWIE REGULAMINU OGÓLNEGO WWW.RADAWIECRC.PL
SEKCJA MODELARSKA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZDARZENIA POWSTAŁE PODCZAS LOTÓW.

Za szkody na ciele i mieniu odpowiada tylko sprawca zdarzenia. http://www.radawiecr...lamin-lotniska/

post-17531-0-49031900-1493405920_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

W dniu 24.06.2017 (sobota) w godzinach 16:00 do 21:00 będzie możliwość zakupu podczas pikniku talonu w cenie 25 zł od osoby. Za te kwotę zapewnione są 2 piwa lane, 1 szt. porcji grilowanej kiełbasy oraz 1 porcja karczku + dodatki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja jak zwykle do roboty.

Mimo że Radawiec jest w zasięgu to sobota niedziela pracuję.

Ale mam nadzieję że do Kraśnika przyjadę , mimo że też wypada moja sobota i niedziela w pracy , to z grubsza załatwiłem sobie zastępstwo, i mam nadzieję że plany się mi nie pokrzyżują i pogoda dopisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie, które dziś wygrało Piknik ;-) 

 

post-14226-0-68565600-1498338353_thumb.jpg


A tu surowy film z lotów eskadry 4 x P-11:

 

 

Jeśli ktoś z kolegów ma zdjęcia albo filmy z tego lotu, to proszę o info na tomasz(małpa)berezowski(kropka)info, spróbuję zmontować coś fajnego.

 

A poniżej film z lotu Bartka jego Korsarzem. Niestety było już ciemno i aparat gubił ostrość i kolory :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Kolegów z Lublina za organizacje pikniku i ciepłe przyjęcie.

Choć byłem krótko, znów będę wspominał bardzo miło.

 

Jedenastki - bomba! I w realu i na zdjęciach.

 

Tomek, dopiero teraz obejrzałem filmik. Kapitalny!

 

Piotrek, dzięki za dobre słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.