Jump to content

Luźne skrzydła

vlodi
 Share

Recommended Posts

Napiszę krótko i na temat, w moim Pioneer'ku 1400 mam "luźne skrzydła" widoczne na filmie.Zapewne powstały w wyniku kretów jakie zaliczyłem. Jak w takim modelu można pozbyć się takich luzów, a może pozostawić tak jak jest?

Ja wbiłem patyki od szaszłyków i klejem CA

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

No tak ale jak powbijam patyki i zakleję to wydaje mi się że narobię dziur i będę miał problem z demontażem skrzydeł.

Ja kiedyś w easy glider'ze zalaminowałem tą część(te łączenie) w skrzydle w miarę grubym szkłem (chyba 120) i było elegancko. A kadłub tylko lekko pomalowałem żywicą na tym łączeniu od środka.

Możesz spróbować zanurzyć w wrzątku te części skrzydeł, które wchodzą w kadłub to spuchną.

Wydaje się być to prosty sposób tylko czy kabelki od serw nie ucierpią? Mam też rzepy w miejscu gdzie stykają się skrzydła zapewne one się odkleją.

Ja w Becie dokleiłem kawałek pianki między skrzydło a kadłub na tyle, taki cienki pasek aby skrzydło nie miało możliwości przesunięcia się. A i przy demontażu skrzydeł to nie przeszkadzało. 

Ja w Becie dokleiłem kawałek pianki między skrzydło a kadłub na tyle, taki cienki pasek aby skrzydło nie miało możliwości przesunięcia się. A i przy demontażu skrzydeł to nie przeszkadzało. 

Też dobry pomysł, jeśli nie sprawdzi się sposób podany przez stema to będę musiał pokombinować z pianką chyba jest to najmniej inwazyjny sposób.  ;)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.