Jump to content

Rura duralowa 32mm

grzegorzp
 Share

Recommended Posts

Witam, przeszukuję internet i jakoś nie mogę znaleźć rury jak w temacie, czy któryś z kolegów wie czy i ewentualnie gdzie zakupić cienkościenną rurę 32mm średnicy?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Grzegorz

Grzegorz,zajrzyj do Bociana .Swego czasu miał w ofercie różnej średnicy rury duraluminiowe bodaj z Czech.

PA 38 to taki twardszy ołów  ;) . Do Piperka może sie nada ale do akrobata bym nie ryzykował.

To szukaj zdecydowanie duralu lub węglowej (droga) :) .

Kiedyś u nas jeden latał na aluminiowej rurze właśnie w Extrze 2.2 m i tak szalał że wylądował modelem ze skrzydłami z wzniosem.

Kij, bo nic się nie stało ,skrzydła zeszły z rury ale musieliśmy ją ciąć brzeszczotem przy kadłubie bo nie było opcji aby ją wyciągnąć :D

No właśnie takich sytuacji wolałbym uniknąć :lol:

Dla tego w tytule zaznaczyłem dural :)

Dzwoniłem dziś do Grzesia z Nastika ale niestety, 30mm lub 35mm a u mnie 32mm :(

Popytam jutro u Bociana.

Zapytałem i niestety, jest tak samo, 30 lub 35mm a węglowa max 22mm :(

Może ktoś gdzieś widział takie nietypowe rozmiary duralu?

Edit:

Obdzwoniłem większość hurtowni materiałów kolorowych w Biesku i owszem, znalazłem 32mm ścianka 1mm ale PA38, z PA6 powiedzieli, że nie ma takiej możliwości i tam skąd biorą towar takich profili nie ma.

Chyba trzeba będzie kupić 30mm, nawinąć kieszeń szklaną ścianka niecały 1mm i wkleić w już istniejącą :rolleyes:

Przepraszam za wczorajszy brak informacji. Sprawy służbowe nie pozwoliły mi być wieczorem w domu.

Wracając do tematycznej rurki to niestety......średnica zewnętrzna to fi 38, ścianka 1,2mm

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.