Skocz do zawartości

Airco DH-2 1/3


wdowi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trochę odetchnąłem jak okazało się, że się mieści, pozostało jeszcze trochę pokombinować z odsadzeniem o wręgi silnikowej, żeby śmigło minęło kadłub i skrzydło. Śmigło już zamówione, wziąłem "fialę". Pewnie jak wrócę z krótkich ferii będzie już czekać. Marzy mi się obracająca atrapa silnika, ale to wymagało by przerobienia trochę wału od przekładni. Może jak już będzie bliżej końca budowy to pomyślę nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no udało mi się znaleźć trochę czasu i zacząłem powoli zamykać "kadłub" jeśli te rury i kawałki drewna połączone drutem można tak nazwać  :D

 

na razie dopasowałem tylne rozpórki 

 

post-235-0-72695600-1517002314_thumb.jpg

 

post-235-0-66510900-1517002356_thumb.jpg

 

teraz pozostało nadać im ostateczny kształt powklejać pręty z gwintem i gotowe  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Arku mogę powiedzieć, że dobrze Ci idzie. Gdzie mi z takimi krótkimi rureczkami podwozia do Twojego rurowania tego ptaszydła ?... Ale z całą sympatią życzę sukcesu i zanim jakąś rurę utniesz, nawet 5 razy przymierz, a pózniej się z tym prześpij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.