Jump to content

Wspomnienie końca lata


zbjanik
 Share

Recommended Posts

Dla poprawy samopoczucia w tej mniej przyjemnej części roku (choć akurat dzisiaj u nas w opolskim jest całkiem fajnie, słonecznie), zmontowałem film z września, czyli taki przełom- koniec lata i początek jesieni. Ćwiczenia z "touch and go" na dopiero co skoszonej łące i świeżo zaorane pole po kukurydzy. Zapraszam.

 

https://youtu.be/NQOndW1ZYVs

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nagrywam Mobiusem z węższym obiektywem, Obraz  jest bardzo dobry, kamera niedroga. Na youtubie natomiast widać wersję mocno okrojoną, bo program którego używam do przygotowania filmu (Windows Live Movie Maker) go zubaża. Chyba zmienię go na jakiś mniej stratny- że tak to określę. Ale Mobiusa polecam!

Link to comment
Share on other sites

Tomasz, ale z fpv to nagrasz jakość psiakość, chyba, że potrzebujesz dokumentacji parametrów lotu. Jak tak, to swego czasu najlepszym rozwiązaniem było to https://www.foxtechfpv.com/dv02-portable-d1-av-recorder-p-541.html . Nie wiem co jest teraz na topie, ale ja mam taką nagrywareczkę i jest b. wygodna w użyciu, choć jak pisałem to jest rozdzielczość PAL + parametry kompresjii itd. = jakość psiakość.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Irku za podpowiedzi. Moim zamiarem jest latanie FPV, mam gogle, ale bez możliwości nagrywania. Nie chcąc nadmiernie rozbudowywać instalacji (mała nośność ToMasza) pomyślałem, że ekonomicznie będzie wykorzystać jedną kamerę do dwóch zadań: pilotaż FPV i nagrywanie. Na pokładzie mam takie coś http://pfmrc.eu/index.php/topic/49268-to-masz-polska-odpowied%C5%BA-na-magnuma/page-7?do=findComment&comment=686341

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.