Skocz do zawartości

Katana pod ASP FS30AR relacja z budowy


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, narazie wysłałem do Artexu formatki do Katany 1400mm, zobaczymy co odpowiedzą.Jak się dowiem to napiszę w temacie o mojej katanie żeby nie zaśmiecać Grześkowi tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj spedzilem pare godzinek przy modelu niestety monotonne zajecie same pierdułki mocowanie plata (kolki+ sroby)i keson na centroplacie roboty niewiele ale praco chlonnej zato.Jak zrobie cos uwidaczniającego efekt pracy to zamieszcze foto.

A oto bestja po tuningu do napedu mojej katany.

dsc02806tu2.jpg

 

dsc02807dd0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się już dowiedział ile kosztuje wycięcie tej Katany w Artexie :?:

 

Sławek pisał że jak już się dowie to da znać w swoim temacie żeby tu nie mieszać, czytaj uważniej.

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=7970&postdays=0&postorder=asc&start=180 ostatni post na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp.dla olo mam orginalny tlumik od niego a ta rurka to experyment ma byc, a dokladniej jak chodzi bez przewęzenia wydechu(zobaczymy czy zyska na mocy).

natomiast do grzegorzp to smigielko trzy łopatowe to MASTER AIRSCREW 8X6 bardzo ladnie i stabilnie na nim chodzi a i ciag ma dosyc dobry.

PS.dzisiaj sobie przy modelu nie porobilem bo mam remont w łazience i zona zagonila mnie do kladzenia kafelek na sciane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym tuningiem to zart był poprostu rurka wydechoe=wa jest stelego przekroju a nie jak tlumik zwezony na koncu,a co do smigla to niewiem czy wiesz ale jak sie daje 3 lopatowe to numer mniejsze zawsze wiec jak normalnie przychodzi do tego ASP 9x5;9x6 wiec trzy lopatowe 8x..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.