Skocz do zawartości

Skrzynka narzędziowa


qpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po ponad dwutygodniowych bojach z nierzetelną firmą i ciągłym przeciąganiu sprawy, zamówiłem z niedziele gdzie indziej, dzisiaj dotarła.

 

Ogólnie skrzynka duża, mocna, zamknięcie sprawia dobre wrażenie, górny organizer to strzał w 10. 

 

IMG_2666.jpg

 

IMG_2667.JPG

 

IMG_2668.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, dlaczego niektórzy koledzy stwarzają sobie problemy tam gdzie ich nie ma... Jakie boje , jakie zamówienia? A czy to w Lublinie nie ma Castoramy? Albo innego sklepu? Ja rozumiem , że tak jakoś 100 km  na wschód za Lublinem ptaki zawracają, ale w samym mieście  Lublinie cywilizacja jest :D , więc udaj się Kuba do tej Castoramy i sobie kup taką skrzynkę jaka Ci pasuje, a jak tam nie znajdziesz to pewnie masz jeszcze parę innych budowlanych sklepów... A jak i tam nie znajdziesz to napisz do mnie to Ci u nas znajdę. I gwarantuję, że na pewno będzie dobra i może nawet lepsza od tej , którą nabyłeś :P.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Andrzej jak to jest, coś się upatrzy i ... nie ma odwrotu, z tego co widzę ketera nie ma w żadnych supermarketach budowlanych, zresztą skrzynki który są w castoramie jakoś do mnie nie przemówiły, niby prosta sprawa ale jak widać lubię sobie skomplikować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te  rzeczone skrzynki różnie się nazywają. To TOOLS albo KETER albo jeszcze inaczej. Ja mam takie ze cztery i  na każdej co innego jest napisane choć są takie same. Różnią się kolorem. Ale to produkuje jedna firma w Izraelu . I w sumie robi te skrzynki nie najgorzej.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę ketera nie ma w żadnych supermarketach budowlanych

 

Potwierdzam. Natomiast w Radomiu znalazłem w Auchan.

W marketach budowlanych nie widziałem NIC zasługującego na uwagę. Albo przedrożony Stanley albo chińska tandeta z niewyobrażalnie śmierdzącego plastiku.

Na ich tle Ketter to bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.