Skocz do zawartości

Hitec optic 6


gasiorek0092

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem na gwiazdkę optic 6 ale mam po złej tronie drążek gazu.

pytałem sie w modelarskim radzili żebym tego nie robił

bo musiał bym zmienić jakieś ustawienia w komputerze a to można zrobić

cytuje gościa z modelarskiego " to można zrobić tylko w fabryce z odpowiednim programem

no i co teraz zrobić pomóżcie zaryzykować .

 

 

 

:?: :?: :?:

pozdrawiam[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego pana z ze sklepu to lepiej juz o nic nie pytaj. ja sobie poradzilem sam. rozkrecasz obudowe, musisz odkrecic taka blaszke ktora sie slizga po zabkach od spodu i przekladasz ja na dugiego joya. zdaje sie ze jeszcze trzeba cos pomanewrowac ze sprezynami zeby zmienic centrowanie i z mechanicznych to wszystko,potem wchodzisz w ustawienia aparatury i zmieniasz MODE i juz. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci Irek napisał -co to znaczy zła strona .Latasz jak Ci najwygdniej ,ja np.latam szybowcem na mode 2/gaz lewa,lotki prawa/ a kombatem na mode 4/gaz i lotki lewa/ bo tak mi wygodniej.W kombacie latasz praktycznie na cały czas na pelnym gazie.

Przestawienie się psychiczne z jednago mode na drugie trwa ok 2-3 sekund i następuje podczas próby serw na ziemi.Inni latają na mode 1 lub 3 ,a jeden modelarz z Niemiec lata tak jakby sterował rumplem łódki tzn drążek w lewo model w prawo , i co ciekewsze nie miał nigdy kraksy ,a lata nim lat 40 !!!

8101.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.