Skocz do zawartości

Przeróbka.


Krychol RC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
A działa? Co znaczy: można tak powiedzieć?

dziala?moze tak moze nie. zalezy jak na to spojrzec.

dzieki uprzejmosci zaprzyjaznionego sklepu zdobylem jedna strzykawke paliwa zarowego do testow i swiece.

silnik odpalalem wiertarka. w wersji wolnossacej nie dziala, ale jak wtloczy sie troche paliwa i powietrza, podgrzeje swiece, wlaczy wiertarke... costam dziala, ale trzeba instalacji cisnieniowej i strasznie sie grzeje(raz przeholowalem i sie zatarl :cry: teraz szukam czesci na allegro)muslalem zeby zrobic bezposredni wtrysk, ale nie zdazylem. moze kiedys

jak ktos chce cos takiego robic do zastosowan praktycznych to nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przekonujesz kolegę że przerobić silnik to jest prosta sprawa a teraz mówisz że nie polecasz? Jakaś rozbieżność :?

proste nie znaczy praktyczne. nie powiem ze to proste, ale wykonalne w domowych(warsztatowych) warunkach

mnie to praktycznie nic nie kosztowalo, bo silnik kupilem duzo lat temu a gwintownik mialem od zawsze 8)

to jest dobre jak ktos chce sobie udowodnic, ze potrafi cos zrobic(mi sie udalo. wszystko co robie zle wychodzi.poteguje to fakt iz jestem perfekcjonista :(

jak wspomnielscie przerabianie silnikow na zarowe jest nieoplacalne. chyba sprobuje swoich sil w przerobce na 4suw :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a czy wiesz dlaczego chodzi silnik samozapłonowy?

Jeśli wiesz dlaczego chodzi samozapłon to pewnie wiesz tez dlaczego chodzi żarowy, więc przy przeróbce trzeba go "odprężyć" inaczej chodził nie będzie. To tak ap ropo przeróbki. Na tym kończy sie moja wiedza odnośnie przerabiania samozapłonów na żarowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.