Skocz do zawartości

Dla tych którzy uczą sie latać


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

zeby jeszcze nie była azjatka a europejka to juz wogole byłby odjazd chociaz te modliszki sie lubia kleic do modelikow pamietam jak na zakonczenie wakacji sobie latałem to jakies modliszki z koloni sie zjawiły i były zachwycone. Tylko troche elegancji trzeba. nic wiecej. furore tez robia łodeczki rc nad jeziorkiem - tylko ze wtedy hot 13 sie pytaja czy to jest na "pilota" pomimo ze sie trzyma nadajnik w reku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby jeszcze nie była azjatka a europejka to juz wogole byłby odjazd chociaz te modliszki sie lubia kleic do modelikow pamietam jak na zakonczenie wakacji sobie latałem to jakies modliszki z koloni sie zjawiły i były zachwycone. Tylko troche elegancji trzeba. nic wiecej. furore tez robia łodeczki rc nad jeziorkiem - tylko ze wtedy hot 13 sie pytaja czy to jest na "pilota" pomimo ze sie trzyma nadajnik w reku

 

Też tak miałem jak ty,tyle że z helikiem , latam sobie na placu helikiem kolegi i trzymam sprzęt widoczny z 200m w ręce, a tu przychodzą koleżanki z klasy i mówią ,,Ja cię, jaki fajny helikopter,to na pilota czy sam lata?"

I to mnie w tedy mnie rozwaliło i myślałem że Lamie kolegi akumulator padnie ze śmiechu :) :lol2: :rotfl: :jupi: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle rasistowskie co preferencyjne - rasizm byłby wtedy kiedy bym mowił ze zrobie jej krzywde czy nie obejrze filmu albo spale chinska restauracje. ja mowie tylko ze wolał bym gdyby była europejka bo poprostu lubie bardziej. Nasowa mi sie przykład: Zawsze moge powiedizec ze nie podoba mi sie kolor samochodu sasiada ale juz nie wolno mi go niszczyc bo mi sie nie podoba - nie jest to rasizm a jesli ktos to tak odebrał to sorki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dziwo podobac sie lub nie nie oznacza rasizmu a tylko preferencje bo to tak jak brunetka i blondynka - przynajmniej w mojej swiadomosci jest to na tym poziomie -zatem mozna by przypuszczac ze jest sie rasista preferujac blondynki:) i mysle ze tym faktycznie skonczymy ten mały offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.