Skocz do zawartości

Problem z Asp 52 FS..Pomocy..


Danielstol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tlok ma byc w suwie sprezania,a co do regulacji to przy dzwigienkach zaworowych sa śrubki z kontrami z nakretek.Popuszczeas kontre i wkrecasz badz wykrecasz ta srybke oczywiscie luz miedzy trzonem zaworu a dwigienka sprawdzasz szczelinomiezem jesli jest ok dokrecasz kontre i po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę bardziej jest skomplikowane: kręć śmigłem - w suwie sprężania otworzy się zawór wylotowy, wykonujesz kolejny obrót śmigłem aż do następnego suwu sprężania wtedy zacznie się zamykać zawór ssący. Gdy w tej pozycji oba zawory będą zamknięte wyczujesz lekki luz na obu - zaczynasz regulację. Może się też zdarzyć, że tego luzu nie wyczujesz jesli żle były wcześniej regulowane ale poznasz ten moment po max zwrocie zewnętrzny tłoka. Okaże się też, że regulację będziesz musiał powtarzać gdyż jeśli nie ustabilizujesz dobrze srubki regulacyjnej to wkręcisz ją dokręcając nakrętkę kontrującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,a co do regulacji to przy dzwigienkach zaworowych sa śrubki z kontrami z nakretek.Popuszczeas kontre i wkrecasz badz wykrecasz ta srybke oczywiscie luz miedzy trzonem zaworu a dwigienka sprawdzasz szczelinomiezem jesli jest ok dokrecasz kontre i po zawodach.

Trochę przegiołeś :D ale co tam.Sprawa już jest dla mnie jasna.

Dzięki Fokker i Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.