Skocz do zawartości

TURNIGY 9x


nisza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podłączyłem przez przypadek do aparatury złe zasilanie po chwili poleciał dym szybko odłączyłem ale niestety aparatura nie działa prawidłowo teraz po podłączeniu prawidłowo zasilania  aparatura tylko się  świeci nic się nie wyświetla się na ekranie macie może pomysł co się spaliło? jest możliwość odratowania czy już mogę się z nią pożegnać? 

 

post-12405-0-98683400-1524308772_thumb.jpg

 

post-12405-0-07447900-1524308781_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Podpinam się pod temat. Czy odnowiona T9X link . Jest na czasie czy raczej szukać innej. Aparatura będzie dla zaczynającego przygodę z RC. Ja mam 9X i mi wystarcza. Dla "młodego" może być już nie trendy.  Wg mnie w starej były drobne niedociągnięcia typu nie możliwość przypisania np. mixu dla dowolnego przełącznika tylko przypisany przez producenta. Czy w tej zostało coś zmienione. Może ktoś poleci coś innego. Cena do 500 zł z akumulatorem plus dodatkowy odbiornik. Mile widziany komentarz od użytkownika który nową 9X posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.