Jump to content

Ciężko mi idzie ta nauka latania :)


enter1978
 Share

Recommended Posts

Mam nadzieje ze kiedyś będę dobrym pilotem, ale jak widać nie prędko :).

Na filmie jest bardzo źle, tracę synchronizację , tracę orientację, na co dzień idzie mi lepiej niz na filmie, a to dla tego że wczoraj cały dzień i dziś cały dzień latałem ciężkimi modelami benzynowymi , i jeszcze sie nie przestawiłem na lekką piankę , co widać :).

Filmy sa dwa bo po pierwszym upadku kamerzysta wyłączył nagrywanie zamiast włączyć pausę, a ja nie mogłem połączyć filmów na youtube to wstawiam dwa.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No niestety realne loty to nie symulator . Według mnie umiesz już więcej niż potrzeba do latania na łączce . Potrzebujesz teraz kogoś kto by Ci wytłumaczył jak rozwinąć swoje umiejętności dalej , może wystarczyły by  filmy szkoleniowe . Jednak pomoc bardziej doświadczonego kolegi jest bezcenna , może udział w jakimś pikniku . Tam pewnie znajdzie się  ktoś kto odpowie na twoje pytania .

PS.  Powinieneś latać nieco wcześniej , przy innym świetle . Wiem , że wieczorem jak wiatr ucichnie jest wygodniej ale występuje już za mało światła i kolory zaczynają się rozmywać .

Link to comment
Share on other sites

To znaczy latanie tym modelem idzie mi nieźle , beczki kuleją, ale  zawis może być tylko nie ten na filmie, po naładowaniu pakietu jeszcze wczoraj późnym wieczorem latałem , było cicho bezwietrznie i model wisiał 20cm od ziemi.

Natomiast na filmie wiał wiatr , padał deszcz i ja nie przestawiony na lekką piankę po całym dniu latania extrą 260 , 1,8m rozpietości , wadze sporo ponad 6kg i ciągu 7,5kg, czyli klasyczna cegła.

Z zawisu jestem zadowolony  ale zrobię to tylko kabiną do siebie , jak obrócę model brzuchem do siebie za bardzo sie motam i albo obracam albo najczęściej odlatuję.

Natomiast tak jak piszecie dalsza nauka ma lepsze widoki z pomocą kolegów bo na wolne beczki są juz widoki trzeba jedynie poćwiczyć synchronizację  , ale jak kierowac kierunkiem lotu podczas beczek nie mam bladego pojęcia, i tak ten model mi sie obraca ale leci gdzie chce :).

Teraz upatrzyłem sobie figurę  poptop (czy jakoś tak) efektowna i wygląda na łatwą , ale rzeczywistość jest taka że jak na razie to jest niewykonalna :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.