Skocz do zawartości

Walizka na aparaturę


madmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym Roku.

Mam pytanie dotyczące tej pianki (gąbki) w walizce, zarówno

Marcina jak i innych kolegów.

Gdzie można kupić taką piankę (gąbkę) w rozsądnych ilościach a nie na bele.

Zamówiłem podobną skrzynkę do Marcina i wiem, że tam jest już pianka, tylko

że mam problem, skrzynka musi być dwu-osobowa.

Żona potrzebuje raz na kwartał wyjechać ze swoim sprzętem fotograficznym

i musze jej piankę przyciąć do aparatu i obiektywów.

Wiem, że można kupić nową dla żony mi mieć spokój, (pieniądze nie problem),

tylko problem z miejscem składowania dwóch walizek,

którego kompletnie, absolutnie brak. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 5 miesięcy temu...

Witam!!

Jako że zamawiam swojego Spektruma zwracam się do was z prośbą wyboru Walizeczki znalazłem takie trzy :

K1

K2

K3

Chodzi mi oto żeby było jeszcze trochę miejsca na drobne akcesoria , ale żeby nie był to jakiś GIGANT który zajmie mi pół pokoju .

Z góry dziękuję i proszę o szybką odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Mam dylemat.

Kupiłem walizkę do apki Turnigy 9xr w sklepie JULI. Teraz wypadałoby ją czymś wyłożyć.Z tego co mi wiadomo, w Kołobrzegu są 2 zakłady tapicersie, byłem w obu i pytałem czy nie mają "takiej czarnej gąbki jaka jest w walizkach".

Niestety nie mieli. No więc teraz się zastanawiam, czym sobie by sobie ją obłożyć. Przeszło mi przez myśli wycięcie ze styropianu odpowiedniego kształtu i obklejenie tego jakąś tkaniną...

Czy można kupić coś co się na to nada w Brico Marche, bądź Castoramie ? Bo nie wiem czy jeszcze poszukać, czy walczyć ze styropianem, czy zamawiać z internetu... Jak zamawiać, to dacie jakiś link gdzie nie wydałbym za dużo ?

Nie chcę, żeby wartość walizki przekroczyła wartość apki :P

Jeszcze zostaje opcja pójścia do sklepu elektronicznego z zapytaniem o matę wygłuszającą, czy jakąkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić ten pokrowiec, albo oridżinalną walizkę do 9xr. Niestety poza apką prawie nic się tam nie zmieści :(

A ja kupiłem walizkę po to, żeby oprócz apki schować tam np. moduł, odbiornik, regiel, silnik, kabel od symulatora i parę innych gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się postarałeś.

Mam identyczną walizkę, ale z wnętrzem poszedłem na skróty - włożyłem do niej przycięty styropian z opakowania aparatury.

Dopasowanie jest idealne, ale Twoja wygląda dużo lepiej :D

Nie wiem, czy dla nowego nadajnika nie zrobię podobnego rozwiązania jak Twoje.

Dzisiaj na szybko zrobiłem wkładkę do starej walizki (tej z autora tematu - tylko już kolejny, inny nadajnik).

Poszukałem styropianu od nadajnika i pasował prawie ok (przycięcie trwało 3 minuty).

To do nieużywanego prostego nadajnika Turnigy, ale przydałoby się też coś większego do mojego MPXa

walizka%20stara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefanie, a czy mógłbyś napisać, z czego jest zrobione to wypełnienie walizki pod apkę ? Mi to wygląda na jakiś obklejony styropian, ale nie jestem pewien.

Hmmm i tak myślę, czy warto by było podejść do jakiegoś sklepu RTV/AGD zapytać o taką białą gąbkę, w którą pakują sprzęt elektroniczny przy wysyłce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy- mogę pomóc w temacie pianki- chodzi o taką zwykłą, tzw. tapicerską, ale zapewniam- dobry gatunek, nowa. Jej status, tak to nazwijmy- to odpad, czyli wartość zerowa i za taką cenę (czyli zero) ją podaruję, w jakichś rozsądnych ilościach oczywiście. Jedyny warunek- trzeba sobie ją fizycznie samemu odebrać, bo nie mogę z różnych powodów jej wysyłać. Moje namiary są w dziale Members, jak komuś po drodze- to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.