Skocz do zawartości

Zawody ESA o Puchar Świętego Mikołaja. (Wrocław)


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zawody planuję się zorganizować na terenie stadniny koni na Niskich Łąkach w dniu 07.12.08. Przyjazd i rejestracja zawodników godz.10-11.Pierwsze loty 11.30. Przewiduję trzy kolejki i finał. W przypadku złej pogody zawody przełożymy na następną niedzielę. Zapraszam wszystkich zawodników i widzów z rodzinami - jest możliwość jazdy konnej zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych oraz miejsce na grilla lub ognisko. W tym miejscu były zawody ESA w marcu 2008 r. Mapka z planem dojazdu jest na stronie www.esperanna.yoyo.pl Pozdrawiam Wojtek.

 

treść te strony www.modelarze.wroclaw.pl

 

Pozdrawiam i zapraszam.

DAWID :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Ogromnie cieszę się zainteresowaniem zawodami ESA o Puchar Św.Mikołaja we Wrocławiu.Niestety ze względu na niekożystną prognozę pogody,w niedzielę 07.12.08 ma padać deszcz i wiać wiatr 30 km/h [www.pogoda.interia.pl],jestem zmuszony przełożyć zawody na następną niedzielę tj.14.12.08[to już chyba tradycja w aircombacie w 2008].Mam nadzieję ,że nie pokrzyżuje to za bardzo Waszych planów i tłumnie przyjedziecie na zawody.Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdą się jednak zapaleńcy i spotkamy się 07.12.2008 . przelotne opady i wiatr 6m/s (21,6km/h) :crazy:

 

Ja i tak przyjeżdżam, więc 2 samoloty w samochodzie nie zrobią mi wielkiej różnicy.

Jeśli ktoś przyjedzie to na miejscu podejmiemy decyzję czy zrobimy rundkę czy nie.

 

:?: :!:

 

pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na prognozę na ICM i pogoda na niedzielę całkiem znośna. Deszcz przelotny ale KONWEKCYJNY więc nie koniecznie nam popada, wiatr trochę mocniejszy ale nie za duży. Teren zawodów jest prywatny więc tak "nie oficjalnie" bić się raczej nie da. Proponuję że jak ktoś chce możemy spotkać się 100m wcześniej zjazd za wały. Miejsce gdzie odbywał się ESAG 2007 (combaty spalinowe) miejsca jest sporo i można by się bić. Tylko czy jest kilku chętnych i jeśli tak to na którą godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Proponuję że jak ktoś chce możemy spotkać się 100m wcześniej zjazd za wały. Miejsce gdzie odbywał się ESAG 2007 (combaty spalinowe) miejsca jest sporo i można by się bić. Tylko czy jest kilku chętnych i jeśli tak to na którą godzinę?

 

też myślałem o tym miejscu. nie będzie problemu z końmi :devil: tak jak w marcu.

 

Proponuję na godzine 11:00. Jesli pogoda rzeczywiście nam nie przeszkodzi to wybierzemy przodowego, podzielimy się, sprawdzimy kanały.

Nie zapomnijcie bibuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na prognozę na ICM i pogoda na niedzielę całkiem znośna.

 

No i miałeś Piotrek racje pogoda była znosna. Co prawda tylko dwóch zawodników, ale emocje były niezłe. Mam małe przyjecie wiec nie moge obrobic nakreconego materiału, ale obiecuje wstawic to w najbliższym czasie.

 

 

Pozdrawiam, prosze o cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na prognozę na ICM i pogoda na niedzielę całkiem znośna.

 

Ostatnia kropla deszczu spadła o 10:35 później było już coraz lepiej.

Poległem na całej lini. Pioterek ciął mnie po 2 razy w każdym locie. Udało mi się zaliczyć tylko jedno cięcie :jupi: no i oczywiście z brzozą też przegrałem. Gełęzie były twardsze. :devil:

 

Gratulacje dla Piotrka (miszczu).

 

P.S. żałujcie, że nie przyjechaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.