Skocz do zawartości

Lidl szybowiec XXL


SebaSeba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Spokojnie. Widziałem datę, ale może jest jakaś szansa, że znowu się pokażą, bo z jednego z filmików dowiedziałem się, że pojawiają się w Lidlu cyklicznie co jakiś czas. Poza tym rozpiętość nie ma nic wspólnego z datą. Myślałem, ze może masz taki model i możesz pomóc. Jeżeli ktoś zna wymiary tego samolotu - chciałbym je poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przejrzałem internet i zauważyłem, że pojawiają się chyba co roku gdzieś na wiosnę, albo na początku lata. Tak było w 2018, 2019 i 2020 roku. Co rok trochę się różnią wykonaniem, ale ogólnie takie same. Może w tym roku też będą. Chodzi właśnie o to, że on jest większy niż inne rzutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zostały olane dzieci te małe i te duże?. Jeżeli chodzi o przeróbki - jest ich wiele, ale dla mnie najciekawsze są takie skrzydełka: 

Nurflidl - Can it do Dynamic Soaring? - YouTube  

Konstrukcja jest bardzo ciekawa, ale model jest mały, więc jestem ciekawy, jak się zachowuje przy wietrze. Czy obejdzie się bez stabilizatora lotu. Ma ktoś może jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.