Skocz do zawartości

Przyjemne..smaczne..pozyteczne..latanie..


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

IMG-20220628-WA0018.jpg

IMG-20220628-WA0019.jpg

IMG-20220628-WA0017.jpg

IMG_20220628_135310_1.jpg

IMG_20220628_135309.jpg

IMG-20220628-WA0016.jpg

IMG_20220628_123251.jpg

" Pomniki przyrody "...obcięły  trawę -  pas przy  krawedzi   Z . Konina  wyjezdzałem  bez  zadnego  powiewu  pesymistycznie     ale  prognoza  potwierdziła  warunki  . Pieknie  powiało  najpierw  z  odchyłką północną    potem  kierunek  sie  prostował  .aż  ..spadł  deszcz     Frycek  uczył  mnie  latać  .    Potem    pojechalismy      na   rybkę   Mintus  doskanały   surówka=  stara   frytki  smazone  na  zlewanym  oleju=  rachunek  100   zł  czyli  obok  kupiłbym  4  kg  pstrąga   swiezego  skaczącego  w  worku  foliowym   ....pekły  by  nam  tyłki  od  zarcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, janegab napisał:

  Potem    pojechalismy      na   rybkę   Mintus  doskanały   surówka=  stara   frytki  smazone  na  zlewanym  oleju=  rachunek  100   zł  czyli  obok  kupiłbym  4  kg  pstrąga   swiezego  skaczącego  w  worku  foliowym   ....pekły  by  nam  tyłki  od  zarcia....

Ale wyglądał smakowicie,aż mi ślinka pociekła,co do rachunku to się nie wypowiadam ☺️.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.