Skocz do zawartości

Przyjemne..smaczne..pozyteczne..latanie..


Rekomendowane odpowiedzi

tak  w  glazejkach   latam  bcietymi  palcami.  co  to  za  zimno  .....dryndałem  do  Krynicy   do    wysoko      postawionego  /  Henryka juz gładzą/    ma  być  bojkot   kondonovirusa  juz  mają  górale  dosc  i  brak  kasy   ponoc   18  ruszają  ale  bede  wiedział  jutro   AAAA....juz  wiem  mam  z  Krynicy  info   narty  1  luty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 18:52, Ares napisał:

Podziwiam Pana zapał , ja w taką pogodę to nawet na dłuższy spacer nie wychodzę nie mówiąc o lataniu.Tylko od wiosny do jesieni.

Tak więc pełen szacun z mojej strony,tym bardziej ,że jak loty  na zboczu to musi choć trochę wiać co potęguje uczucie zimna.

zboczowcy = zboczeńcy :) pogodowi również :)  Kto spróbuje i załapie bakcyla ten tak ma. Polecam

A Janek jest niesamowity w tym co robi. Mógłbym napisać "jak byłem młodszy to też w takich warunkach latałem"...ale Janek jest znacznie starszy ode mnie! Więc jedyne co mi pozostaje to wstydzić się ... i pojechać na latanie jak będzie -5 stopni :D Niestety wtedy już trzeba latać w rękawiczkach, a tego bardzo nie lubię, bo czucie drążków jest znacznie gorsze i nie da sie poszaleć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Byłem  pewiem  ,że  bedziesz  .  Szkoda  wiało  super..słonecznie  ....Ktoś  wyrwał  słupek  z  łancuchem  przy  wjedzie  . Nastepnym  razem  coś  przywleke  i  zamontuje  by  nie  smucić  własciciela.   Pozdrawiam .  Rysiu  miał  powazny  montarz  ....nie  mógł  dojechac .    Długo  nie  zabawiłem  pojechałem  do  Ostrowa  na groby  bliskich  i  zawsze  spogladam  na  dawną  modelarnie  Aroklubu  Ostrowskiego  ...to  pozostało  i  wspomnienia  . zaraz  załacze  fotke    Zgroza  to  w centrum  Ostrowa    róg  Kaliskiej ....

026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.04.2021 o 23:02, janegab napisał:

 i  zawsze  spogladam  na  dawną  modelarnie  Aroklubu  Ostrowskiego  ...to  pozostało  i  wspomnienia  . zaraz  załacze  fotke    Zgroza  to  w centrum  Ostrowa    róg  Kaliskiej ....

026.jpg

Spojrzałem i pomyślałem - O kurcze, ale okazja, nic tylko przejąć ten obiekt i zrobić tam modelarnię.

A tu piszesz, że tam była modelarnia lotnicza... Żal patrzeć.

Ale, ale.

O tej porze Włodarze miast ogłaszają Budżet Obywatelski, w którym można zgłaszać pomysły mieszkańców na inwestycje małego kalibru.

Może by zgłosić potrzebę remontu obiektu i powrotu tam modelarzy???

Spróbować warto. Przynajmniej ktoś pochyli się nad tym i przez chwilę pomyśli...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

dzis  super  latanko  wyjezdzając  delikatnie  moczyło  ale  na  miejscu  OK  i  wiater  prostopadły ,  byłem  u  proboszcza   otrzymałem  prawdziwe   opłatki  /  zadnej  opłaty  bo  te  zdzirusy  w  marketach  wołają  19  zł  /  a  i  miałem  widzenie  w  kosciele  na  mszy  z  Babolem  złośliwcem  co  to  nam blokuje  i  ubliza .podczas  latania   gdy  robiłem  fotki  ..odwracał  ryja....

IMG_20211219_122344_1.jpg

IMG_20211219_122324_1.jpg

IMG_20211219_105535_1 (1).jpg

IMG_20211219_105527.jpg

4 minuty temu, janegab napisał:

dzis  super  latanko  wyjezdzając  delikatnie  moczyło  ale  na  miejscu  OK  i  wiater  prostopadły ,  byłem  u  proboszcza   otrzymałem  prawdziwe   opłatki  /  zadnej  opłaty  bo  te  zdzirusy  w  marketach  wołają  19  zł  /  a  i  miałem  widzenie  w  kosciele  na  mszy  z  Babolem  złośliwcem  co  to  nam blokuje  i  ubliza .podczas  latania   gdy  robiłem  fotki  ..odwracał  ryja....jak  latałem  sprawdzał  wszystkie  druciane  zapory.../  nie  czyn drugiemu  tego  co  tobie  niemiłe /  potem  polazł  do  kosciała

IMG_20211219_122344_1.jpg

IMG_20211219_122324_1.jpg

IMG_20211219_105535_1 (1).jpg

IMG_20211219_105527.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.