Skocz do zawartości

Przyjemne..smaczne..pozyteczne..latanie..


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne  sobotnie  latanie  wyjezdzając w  Koninie  deszczyk ale  za  Turkiem  wypogodziło  sie  a w  południe  silniejszy  wiaterek...model  na  krzaczkach  tak  to  jest  jak  odlatuje  się  za  daleko  od  karwedzi   zwałaszcza  jak  wiatr  siada...to  jest  nauka   .  Model  cały..bez  ryski..

IMG_20221105_132107.jpg

IMG-20221105-WA0010.jpg

IMG-20221105-WA0009.jpg

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, janegab napisał:

zimowo...ale  trafiłem  tez  na  słoneczko

Janku .....Ty jesteś twardy niczym skała i najbardziej zapalony do modelarstwa z nas wszystkich na forum! Przebijasz nawet Jurka😄

Szacun. Naprawdę bo warunki trudne a na zboczu dodatkowo zimny przenikliwy wiatr.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Janek! Jak zwykle pokazuje wszystkim że lata sie cały rok. A nie pierdzi sie w zimie w stołek biadoląc że zimo 😁

Janek lata dla przyjemności...zawsze i bez względu na temperaturę. Ja ma przyjemność powyżej +5stopni. Poniżej nie mam przyjemności i jeśli latam to znaczy że muszę 😆

  • Lubię to 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje  z  pozytywne  komentarze  było  b.  przyjemnie  jak  zmierzałem  na  klif  padał sniezek  drobno  potem  przy  lataniu  wyszło  słonko...cisza  ...bajka.     jeszcze  planuję  krótko  przed  świętami  wypad  .. .ponoc  licencyje  na  2023  podrozały.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.