Skocz do zawartości

Futaba T-FHSS, a FASSTest


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram wyposażenie do nowego modelu. Zamówiłem już menadżer zasilania Powerbox Competition SRS. Jako że niedawno zmieniałem nadajnik i nie mam zbyt wielu odbiorników, rozważam dokupienienie jednego lub dwuch nowych do tego modelu. Jako że mam R7008SB(FASSTest) mogę dokupić drugi taki (albo latać na tylko na jednym), lub rozważam zakup dwuch R3004SB(T-FHSS). Nie bardzo znam te systemy i chciałem dopytać jak z bezpieczeństwo przy zastosowaniu R3004SB? Czy w ogóle w nadajniku T14SG da się zbindowac dwa odbiorniki T-FHSS?

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nadajnikiem T14SG nie da się zbindować odbiorników T-FHSS. Najtańszy model nadajnika lotniczego, który pracuje w modulacjach FASSTest i T-FHSS to Futaba T16SZ za ok. 3.200pln

Pytanie, czy potrzebujesz telemetrię, jeżeli nie to tańsze sprawdzone zamienniki w modulacji FASST to FrSky 2.4G 7CH TFR6-A  za ok. 120 do 140pln

lub oryginalny w modulacji S-FHSS współpracujący z nadajnikiem T14SG odbiornik Futaba R2008SB 2.4GHz FHSS/S-FHSS S-Bus za 169 pln

 

PS. Nie sprawdzałem, czy można zbindować 2 odbiorniki S-FHSS lub 2 odbiorniki nieoryginalne FASST z nadajnikiem T14SG.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w modelu też Powerboxa Competition SRS, do tego 2x 70008sb podłączone przez SBUSa, jesli chcesz mieć telemetrie to musisz miedzy powerboxa a odbiornik  wpiąć Teleconverter S-BUS 2. 

PS. Można zbidnowac z 14sg 2 odbiorniki w tej samej modulacji FasstTest.

 

 

20200117_155758.thumb.jpg.b5b6f851f5d964d6d3e3629fa2c46dda.jpg20200117_155843.thumb.jpg.7f85acf02a1c6ff195b69b0cadb4c2fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maćku za info. Wiem o telekonwerterze. Bardzo podoba mi się porządek w kabelkologii w Twoim modelu, normalnie wydrukuję i spróbuje odwzorować.

 

Pamiętasz może jaki rozmiar tych koszulek plecionych montowałeś?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.