Skocz do zawartości

A który to mądry wykasował o Pani Klaudii?!


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Godlewska ze swoim zawodzeniem  jest na tym forum super, a pani Klaudia ze swoim pomysłem na obiadek zupka +kotlecik za 7 koła dla idiotów, to już nie ...

Czujny Konradzie, tym razem ( jeżeli to Ty )to weź sobie na wstrzymanie... I pomyśl, zanim wkroczysz !!

I masz szczęście ,że tylko tak oględnie do Ciebie piszę !

Andrzej

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Konrad uwierz mi, daleki jestem od napadania na Ciebie... Możesz mi wierzyć, że prywatnie bardzo przypadłeś mi do gustu i jak najbardziej Cię szanuję za Twoje zaangażowanie  w nasze sprawy, ale jako moderator w moich oczach popełniłeś parę błędów i na tej podstawie wyciągnąłem, jak widać niesłuszny wniosek, że to Ty.

To nie Ty i przepraszam, za posądzenie.

Myślę ,że nie będziesz chował urazy...

A co do moderowania, to często pozwalacie Panowie moderatorzy na pyskówki i obrażanie forumowiczów tam gdzie nie jesteście zainteresowani emocjonalnie i trzeba Wam pokazywać kijem gdzie trzeba reagować natychmiast, a w niektórych błahych przyziemnych przypadkach jakoś błyskawicznie reagujecie.

Tak jak w przypadku pani Klaudii.

Szkoda gadać...

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, jak się okazało, że to nie ja skasowałem wątek to już jest wszystko OK.

Dwulicowość.

5 minut temu, AndrzejC napisał:

w moich oczach popełniłeś parę błędów

Cóż Twoje oczy mnie naprawdę nic nie interesują, to jest Twój problem a nie mój.

 

Nadal podtrzymuję to co napisałem wyżej a twoje tłumaczenie ...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, przeprosiłem za niesłuszne posadzenie.

Nie chcesz przyjąć, to nie .

Twój problem. Szczerze mówiąc mam to....

Ale jeżeli podjąłeś się moderowania, to to, co do Ciebie piszą  jako do moderatora to przyjmuj to na klatę ,a nie jak panienka fochy stroj.

W sumie przez przez jednego czujniejszego od Ciebie  kol. z Kęt prawie pożarliśmy się nie wiadomo o co.:P

A.C.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AndrzejC napisał:

Konrad, przeprosiłem za niesłuszne posadzenie.

Nie chcesz przyjąć, to nie .

Twój problem. Szczerze mówiąc mam to....

Ale jeżeli podjąłeś się moderowania, to to, co do Ciebie piszą  jako do moderatora to przyjmuj to na klatę ,a nie jak panienka fochy stroj.

W sumie przez przez jednego czujniejszego od Ciebie  kol. z Kęt prawie pożarliśmy się nie wiadomo o co.:P

A.C.

 

 

Tak przeprosin oficjalnie nie przyjmuję.

A dla czego? Ano dla tego, że kolejny raz obrzucasz mnie gównem publicznie. Robisz to z premedytacją. No przecież ty mnie przepraszasz i ty masz spokój tyle, że to gówno leży cały czas na mnie, cóż pewnie, że to moja sprawa bo to ja śmierdzę gównem a nie ty, ty jak zawsze jesteś czysty i wspaniały tylko gnębią cię wstrętni moderatorzy.

 

Gdybyś to zrobił pierwszy raz, tak z rozpędu, to nie byłoby sprawy i z pewnością przeprosiny bym przyjął i uszanował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, nie chcesz przeprosin, to nie

To, ze Cię parę razy nazwałem " czujnym " to, raczej w moich oczach żart był...I nic złego na myśli nie miałem

Wskaż, gdzie napadłem na Ciebie w ordynarny sposób?

Szukaj...

Jak bym Cię chciał zj...ć to wierz mi, długo byś to pamiętał.

I szanuję pracę moderatorów, bo sam pełnię taką funkcję i jestem wrogiem śmiertelnym prawie wszystkich tam u nas zalogowanych.

Więc rozumiem Cię i Twoje podejście do sprawy także, bo każdy swoje nerwy ma.

A ja akurat wrogiem Ci nie jestem.

:P

Andrzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.