Skocz do zawartości

Najlepszy zespół rockowy


eze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A może coś ostrzejszego? Np. Slayer "Reign in Blood" :)

 

Cudo, miód, i ogólnie ci 4 panowie wymiatają! :)

 

A z tych 4 panów szczególnie Dave Lombardo - gram troche na perkusji, ale to co on daje (solo na stopach w Angel Of Death) to przerasta moje wyobrażenia.

 

Poza tym - Vader, Acid Drinkers (stare albumy) - to z polski, ogólnie wszystko, byle było ciężko. Ostatnio mam fazę na KORN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slayer jest NAJLEPSZY. Początek "Raining Blood" moge słuchać bez przerwy. Ale ogólnie są świetni. Solówki Kerre'go Kinga są... no sa jakie są już chyba lepsze być nie mogą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A u nas by dziś wielki dzień.

Czemu?

Bo Hunter grał na Juwenaliach :) .

 

Niestety dawno nie miałem po koncercie tak mieszanych uczuć :cry:

 

Z jednej strony muzyka była absolutnie fantastyczna (jedno słowo "Barok"). Z drugiej strony, wpadła banda dresiarzy i naskakiwali na akurat wybraną osobę (algorytm działania: wejść między bawiących się, wyciągnąć jedna osobą i grupa puścić kilka ciosów). Kiedy to przyuważyłem to ściągnąłem na nich ochronę i jak trzech ochroniarzy przy nich stanęło to odpuścili.

Niemniej mi humor popsuli i to już nie było to :( .

Niestety nic mi tak humoru nie psuje jak bezsensowna agresja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.