Skocz do zawartości

Reanimacja ESky belt cp v2


Bożena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś...jutro... szlag Mnie bierze... tyle ustawiania... poprawiania...dopasowywania...jak na takiego dziadka to nawet całkiem daje radę...

Zachciało mi się po ciemku latać...kur.... mać...?

Szpindel... wał... popychacz ...serwo... skrzynka ogonowa... łopaty... nawet żyro wystrzeliło z wtyczką w pizdu...bo po ciemku też można...

Skalę głupoty wywaliło w chu....

No beczeć się chce...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam podobny...tik jak latam w ogrodzie i ktoś idzie chodnikiem za tujami...albo przejeżdża ulicą samochód... mimowolnie odrywam wzrok...na ułamek sekundy i model jest już w innym miejscu...no i problem z kierunkami jak jest przodem do Mnie....??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się dobrze wisieć tyłem do siebie i latać we wszystkie strony tyłem do siebie na dobry początek. Potem ludzie radzą uczyć się wisieć bokami do siebie i przodem. Dla mnie było łatwiej normalnie latać postępowo, ale latałem wcześniej sporo samolotami...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

?  szkoda się męczyć z modelem, który luzy łapie od patrzenia na niego. Do nauki kup sobie Tarota 450 FBL. Części dostępne, bardzo udany klon trexa. Części kompatybilne. Można zamieniać. Czasami na prawdę szkoda się męczyć. Złe nawyki szybko się łapie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ja mam 2 takie belty i sporo czesci jakby ktos chcial, kiedys tym latalem i powiem ze CPX latal niezle CP V2 ma zla glowice.

ale juz na poczatku trzeba wymienic ESC bo one sa za slabe i sie pala, maja za slaby BEC bo trzeba miec min 3A, silnik jeszcze ujdzie, serwa tez wymienic, i zyroskop lub serwo ogonowe wtedy to bedzie jakos latac.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.