Skocz do zawartości

Jak uruchomić lotki w Wicherku


zuzia2013
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich a szczególnie tych forumowiczów którzy zbudowali Wicherka.

Jestem tutaj nowy. Od roku jestem na emeryturze i w okresie jesienno-zimowym zbudowałem Wicherka. Wzorowałem się na budowie Wicherka dokonanej przez śp. Pioterka i Tebe. Moje doświadczenie w modelarstwie jest żadne, nie licząc budowy szybowca Jaskółka w szkole podstawowe w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku.

Po tym przydługim wstępie proszę o pomoc w następującej sprawie.

Mam nadajnik Radiolink AT 9s, którego do końca jeszcze nie mogę rozpracować. Lotki podłączyłem do kanału 1 i do kanału 7. Gdy uruchamiam drążek lotek, to prawa lotka działa poprawnie a lewa nie reaguje.

Mam instrukcję obsługi Radiolink AT 9s w języku polskim, ale z tym problemem nie mogę sobie poradzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Cytat

 

 

 

Godzinę temu, Konrad_P napisał:

W pierwszym poście na dole masz EDYTUJ. Kliknij w to i będziesz mógł wówczas zmienić tytuł tego posta.

 

Jestem jednak tępy i nie mogę połapać się jak poruszać się po tym forum.

Pierwszy swój post  zamieściłem w zakładce REGULAMIN I POWITANIA gdzie pytałem się o lotki w Wicherku, chciałem to pytanie zmienić, ale na dole tego postu nie ma hasła <edytuj> aby zmienić treść pytania

Więc ponownie w  zakładce REGULAMINIE I POWITANIU zapytałem się <jak w Radiolink AT9s ustawić lotki na kanale 1 i 7>.

Próbowałem zadać to pytanie na forum <modele elektryczne - modele średnie wielkości> ale mi to nie wychodzi.

Proszę o wyrozumiałość bo już mam swój wiek i w tym całym wirtualnym świecie nie mogę się za bardzo odnaleźć.

Pozdrawiam

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och kurde masz faktycznie problem.

W skrócie.

Wątek to są nowe tematy, taki jak założyłeś np. w powitalni ten teraz w którym piszemy to jest wątek.

Wątki składają się z postów czyli wpisów takich jak umieściłeś i Ty i teraz ja.

 

Pisząc że masz w pierwszym poście nacisnąć Edit chodziło mi o to:

xx0.png

 

Otrzymasz wówczas coś takiego.

I teraz możesz edytować swój tytuł WĄTKU czyli to "Jak uruchomić lotki w Wicherku" na taki jaki chcesz.

xx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Moderatorze mam jednak kolejne pytania

- czy gdybym chciał zamieścić kolejny wątek to jak to zrobić aby ukazał się w zakładce < modele elektryczne - modele średniej>bo jak do tej pory to ja operuję w zakładce REGULAMIN - POWITANIE

- w moim, że tak się powiem komputerze, pod moim postem nie ma wyrazu <edytuj> a jedynie krzyżyk i wyraz <cytuj>

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, merlin71 napisał:

Konrad, a nie jest tak że temat w powitalni musi być zamknięty żeby nowy użytkownik mógł zakładać tematy na forum? Kiedyś chyba tak było...

Jeżeli tak jest to nie zamknołeś tego tematu, dlatego kolega nie ma dostępu do reszty forum.

Dziękuję Merlin71 bo chyba o to chodzi. Nie mogę otworzyć nowego wątku nigdzie poza zakładką Regulamin-POWITALNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur.... 

Irek wielkie dzięki, ślepota moja nie zna granic, mimo tego że mam 4 oczy to nadal jestem ślepy.:)

Dokładnie jest tak jak mówisz. Trochę mnie Marcin zdezorientował i myślałem że to normalny temat a nie powitalnia. A że czytanie ze zrozumieniem u mnie dziś po myszowatej trochę nie teges więc wyszły takie kwiatki.

 

Do @zuzia2013

Temat w powitalni zostaje zamknięty i tu już nic nie napiszesz. 

Kolejny temat załóż według instrukcji którą Ci podałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.