Skocz do zawartości

Radiomaster TX16S - nowe radio w rodzinie OpenTX


zipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OpenTX oczywiście najbardziej kojarzy się z FrSky, ale konkurencja nie śpi i pojawiają się nowe konkurencyjne radia z OpenTX.

 

W cenie Taranisa (no dobra, trochę taniej:) (w tej chwili na banggood 450pln basic, 527pln wersja z gimbalami z czujnikami halla i ekranem dotykowym) dostajemy coś na wzór Horusa 10..

Mam nadzieję, że ta konkurencja wyjdzie nam na dobre ;)

 

Wybrane parametry:

Kolorowy ekran 4,3"

gimbale hallotronowe+ dotykowy ekran (w wersji droższej, w tańszej gimbale na potencjometrach)

Moduł wew. multiprotokołowy:

Cypress Semiconductor CYRF6936: DSM/DSMX, Walkera Devo
Texas Instruments CC2500: FrSky, Futabas SFHSS
Amiccom A7105: FlySky, FlySky AFHDS2A, Hubsan
Nordic Semiconductor NRF24L01: HiSky, Syma, ASSAN
 
Slot modułu zewnętrznego JR
 

Zasilanie 2x 18650 lub lipo 2s (całkiem spora kieszeń 25*52*97mm) - ładowarka z balanserem zasilana z usb-c 

- to jest super(zawsze można wymienić w terenie na pełnego lipola), wbudowany aku w Horusie X12S to zło i nieporozumienie :(

 

Tak sobie myślę, może warto zamówić i zobaczyć jak chodzi?

;)

 

Radiomaster TX16S

image.png.2bb849ae187caba934163fe75b4a55ee.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne radyjko i ma suwaki po bokach.

Andrew Newton już modyfikacje w tym radiu robił, właśnie slider-y za lekko chodziły.

Dopiero co (okazało że we wrześniu 2018, czas leci :D) kupiłem X9D+SE, dziś kupił bym właśnie to radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.