Skocz do zawartości

Freewing F-4 Phantom II EDF


AKocjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ma służyc ten film?Bo na nim ,ani nisko,ani niebezpiecznie to na pewno nie jest.

Chyba dążysz do tego żeby w tym dziale tylko Twoje filmy były w jak największej liczbie i w formie super,hiper poradnika jak to latać i lądować?

Powiem Ci tak-(skoro wrzucasz tu film to mam prawo go skomentować i Ty musisz się z tym liczyć),nic specjalnego nie pokazałeś,latanie od chmurki do chmurki,żaden to wzór latania nie wiadomo jak szybkiego i niskiego ,a już gdzie te czyhające niebezpieczeństwa to nie mogę zrozumieć.Nie chwaląc się-potrafię lepiej i dużooo niżej? Jak i 3/4 osób z tego forum i nie robią z tego wielkiego aj-waj.

Pozdrawiam

,szkoda miejsca na forumowym serwerze na takie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr28
Nie jest to film instruktażowy czy poradnik tylko ogólnie prezentacja modelu w powietrzu. Według mnie F-4 bardzo ładnie się prezentuje na tym filmie. Przeszkody to głównie drzewa nad którymi sobie nisko przelatuje ;)
 

9 godzin temu, piotr28 napisał:

Nie chwaląc się-potrafię lepiej i dużooo niżej

Kolega lata modelami EDF? Na kanale widzę samoloty akrobacyjne / park flyery ;). Każdy model wymaga innych umiejętności czy obycia z fizyką lotu. Np mój model jest podatny na przeciągnięcia dynamiczne, Twoje piękne akrobaty już nie ;). 


Pozdrawiam 
PS To film na YT, nie powinien zajmować pamięci serwera forum ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie ma manii nagrywania wszystkiego co ma do latania,więc nie ma na kanale swym,każdego modelu który posiada....i nie musi mieć, bo nie ma parcia na szkło...

Ale te mądre opisy filmów już miejsce zajmują...zaśmiecanie forum kolejnymi wątkami filmowymi  przez Ciebie to fakt.Na dodatek nie wnoszącymi nic.

No to jak nad drzewami to rzeczywiście nisko i niebezpiecznie....tylko ze ja na Twoim filmie nie za bardzo widze te przeloty nad drzewami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr28 w takim razie jakie modele EDF posiadasz ? Coś z chowanym podwoziem ?  Kupne ? Ogólnie zaczynam zastanawiać się nad F-14 (coś w podobnych rozmiarach do mojego F-4)  Prosiłbym o radę, może jakiś model byłby warty polecenia ? 

Lubię latać modelami dlatego nagrywam filmy ;) Nie jest to coś w rodzaju parcia - uwielbiam temat i tyle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, AKocjan napisał:

Lubię latać modelami dlatego nagrywam filmy ;)

Jak ktoś lubi latać, to lata i się cieszy.

Jak ktoś lubi filmować - to filmuje i też się z tego cieszy.

Jak ktoś uwielbia pokazywać swoje latanie, to zarzuca forum filmami.

To chyba chciał przekazać Ci Piotr.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartek Piękoś napisał:

Jak ktoś lubi latać, to lata i się cieszy.

Jak ktoś lubi filmować - to filmuje i też się z tego cieszy.

Jak ktoś uwielbia pokazywać swoje latanie, to zarzuca forum filmami.

To chyba chciał przekazać Ci Piotr.

W sensie ja latam, mnie nagrywają ;) - precyzując swoją wypowiedź
Stworzyłem kanał, ponieważ w Polsce takowych dużo nie ma (traktujących o modelach RC). Ogólnie lubię się dzielić swoją pasją, myślę że to nie grzech. Po to chyba to forum. 

@Bartek Piękoś

W dniu 29.06.2020 o 11:25, piotr28 napisał:

Nie chwaląc się-potrafię lepiej i dużooo niżej

^ czy ja gdzieś piszę takie komentarze :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@AKocjan

F-14 Na dwóch EDF-ach i ze zmienną geometrią skrzydeł robi wrażenie. Na żywo nie widziałem ale filmów sporo. Pierwsza wersja miała EDF-y 70 ki teraz wsadzili 80-ki i to lata na 12s 

BTW F,-14 to mój ulubiony myśliwiec.

 

F-4 Phantom II w locie prezentuje się świetnie. Widzę też że starasz się latać makietowo. Ładne ujęcia. 

 

Ja co prawda latam makietami heli ale EDF-y też mi się podobają. Funcubem takim jak skasowałeś z kolegą bawię się 3 rok. Jeszcze mi się nie znudził. Nawet zakręty na plecach robi ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek "Viper" napisał:

@AKocjan

F-14 Na dwóch EDF-ach i ze zmienną geometrią skrzydeł robi wrażenie. Na żywo nie widziałem ale filmów sporo. Pierwsza wersja miała EDF-y 70 ki teraz wsadzili 80-ki i to lata na 12s 

BTW F,-14 to mój ulubiony myśliwiec.

 

F-4 Phantom II w locie prezentuje się świetnie. Widzę też że starasz się latać makietowo. Ładne ujęcia. 

 

Ja co prawda latam makietami heli ale EDF-y też mi się podobają. Funcubem takim jak skasowałeś z kolegą bawię się 3 rok. Jeszcze mi się nie znudził. Nawet zakręty na plecach robi ? 

Dzięki, F-14 również bardzo mi się podoba. Obecnie Freewing zaprezentował bardzo ładnego miga 29 (również dwie turbiny 80mm 2x 6S). Nie wiem czy na coś się nie skuszę :D

Funcuby to pancerny bydlaki, oba już naprawione :D.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wiosnę zaliczyłem funcubem awarię serwa na sterze wysokości. Korkociąg płaski na plecach. Serwo oddało całkowicie w dół. Samolot naprawiłem szybko. Garnek z gorącą

wodą i parą uczyniły cuda ?

4 minuty temu, AKocjan napisał:

Dzięki, F-14 również bardzo mi się podoba. Obecnie Freewing zaprezentował bardzo ładnego miga 29 (również dwie turbiny 80mm 2x 6S). Nie wiem czy na coś się nie skuszę :D

Funcuby to pancerny bydlaki, oba już naprawione :D.

 

Mig-29 to też bardzo kusząca pozycja. W sumie latają u nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.