Skocz do zawartości

Niedrogi sprzęt do nagrywania filmików


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie nagrywania filmików. Niestety chodze sam latać i nie mam operatora. Chciałbym się zapytać jakim sprzętem można nagrywać oraz w jaki sposób? Czy można np zakładając na czoło tak jak latarke. Proszę o wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Ja tak właśnie nagrywam.Kup kamerę typu Gopro,to już zależy  jakimi funduszami dysponujesz.Kamerka na czoło,włączasz nagrywanie,obie rączki wolne i można latać.Niestety nie warto kupować kamer najtańszych,obiecujących obraz w rozdzielczości 4k,który jest nic nie wart.Mam taką kamerę i powiem Ci że im lepszą jakość obrazu ustawiam w kamerze tym gorsza pixeloza wychodzi na nagraniu...Wszystko zależy od rodzaju przetwornika w kamerze.W mojej nawet 720p 120kl/s czy 1080p 60kl/s nie powala i praktycznie różnicy nie widać.Większość obrazów w takich kamerach jest interpolowana czyli sztucznie obrabiana do rzekomego 4k,2k itd.Dodatkowo słabo radzą sobie z nagrywaniem przy słabym świetle.A nie mam zamiaru płacić jak za zboże za oryginalną Gopro,poza tym niektóre Gopro mają gorszy obraz niż dużo tańsze kamery innych firm.Jak we wszystkim-płaci się za markę.Osobiście sam szukam jakiegoś sensownego sprzętu do nagrywania i na pewno nie będzie to kamera typu Gopro.Raczej coś z mini kamer tego typu  https://www.euro.com.pl/kamery-sportowe/olympus-tg-tracker-czarny.bhtml 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.