Skocz do zawartości

Zawody F5J Stary Jawor


Konrad_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy byli za super atmosferę i bardzo dobre współzawodnictwo. Wrzucam parę wybranych zdjęć, a także link do dysku z wszystkimi chociaż nie ma ich zbyt dużo ( nie zawsze chciałem lądować za wcześnie ).

Co do wyniku to się zbytnio nie spodziewałem, ale patrząc na wyniki pozostałych z tej rundy pomógł mi mój model w tym akurat( o zgrozo) po prostu nie byłem się w stanie wyżej wznieść w tej rundzie heh. Reszta to już przypadek. Zdjęcia modelu nie będę wstawiać bo się nie ma czym chwalić, ale na zdjęciach od Pawła jest on nawet widoczny na kilku klatkach ;) także ciekawscy mogą zobaczyć.

https://drive.google.com/drive/folders/1eMslK2gXI_x_0rf3ESmB1aFYBIvW6FrN?usp=sharing

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę podziękować za super dyscyplinę wszystkich obecnych i wzajemną pomoc w trakcie zawodów aż miło popatrzeć jak seniorzy się bawią,. Kondzio narzeka na swój wynik a ja uważam że i tak fajnie polatał  i koledzy dali mu polatać. Najnormalniej jako orkiestra organizacyjna nie powinien startować i się zajeżdżać bo starty z organizacją nie idą w parze. No ale głód startów jest mocniejszy. Mam nadzieję że w przyszłym roku w dniach startu odsuniemy go z pracy którą można inaczej zorganizować i dać mu spokoju trochę aby mógł się cieszyć ze startów i byle czym nie zawracać sobie głowy ludzie są od tego a co najciekawsze że jest to zdanie większości zawodników  Władek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie sobie polataliście, szkoda że nie mogłem pobawić sie z Wami :(

 

Dla mnie to zdjęcie wygrywa, szczególnie intrygującym wielowzniosem skrzydła i dość ciekawym sposobem na odłączanie akumulatora. Barwa za umiejętność pstryknięcia tam gdzie coś sie dzieje :)

DSC_4278.thumb.JPG.3ba18858ce2d92fa63c3b5359259e4ef.JPG

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.