Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Andrew_l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów 

 

Nazywam się Andrzej i dopiero rozpoczynam przygodę z modelarstwem. 

 

Pozdrawiam 

11 minut temu, Andrew_l napisał:

Witam forumowiczów 

 

Nazywam się Andrzej i dopiero rozpoczynam przygodę z modelarstwem. Pochodzę z Wrocławia. 

 

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po pierwsze przywitanie jest cieniutkie. Tak na dobrą sprawę nie wiadomo po co tu jesteś i czego oczekujesz. Po drugie już sam Twój wpis mocno ogranicza czas Twojego przyjęcia ponieważ nie chce Ci się poczytać forum tylko od razu chcesz zadawać pytania i pewnie będą to typu "Jak to zrobi" lub "co kupić na pierwszy raz"

Już teraz Cię informuję, że tego typu pytania polecą od razu do kosza bez tłumaczenia się dla czego.

Jeśli jesteś początkujący to tu na forum jest 100% wiedzy jaką potrzebujesz, trzeba tylko się trochę wysilić i poszukać odpowiedzi na swoje pytania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. A wiec rozchodzi się o przywitanie. ok, ?  w takim razie kilka słów o mnie.

Z racji dzieci, dwóch chłopaków (10 i 12 lat), silą rzeczy modele/zabawki rc zawsze się gdzieś tam przewijały.

Takim pierwszym, poważniejszym  zakupem modelu rc był DJI Phantom 3. Był ok, ale duży i ciężki. Wiec sprzedałem i kupiłem DJI Mavic mini (prawie nie używam ;(  . Ostatnio doszedł prosty motoszybowiec Sky King 959. Trochę nim polatałem, nawet się wciągnąłem w latanie, po czym mój dwunastoletni syn wziął go w swoje ręce i tyle go widziałem…. (tzn. szybowca). Poleciał z wiatrem…

Teraz na Mikołaja zakupiłem tez temu synowi  model samochodu rc  a i sobie tez – DF-models Truggy, bezszczotkowy. Chyba ta firma nie jest zbytnio w Polsce znana. Jak do tej pory dwa razy pojeździłem i szczerze mówiąc jestem w lekkim szoku…. Za małolata (jakieś 30 lat temu) takie autka tak szybko nie jeździły… Może się przyzwyczaję ?. Aha, jakiś czas temu tez kupiłem dzieciom auto Tonka XT. Dosyć trwały, ale  raczej zabawka niż model.

W tej chwili  mam zamiar trochę wciągnąć chłopaków w auta rc, albo cokolwiek byle nie komp i komórka... Może się uda, zobaczymy. To tyle o mnie. Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.