Skocz do zawartości

MX2 2200 Green Ghost


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
W dniu 25.12.2021 o 12:18, krasniybaron napisał:

Witam, zbudowałem dwa takie samoloty, pierwszy według oryginalnych rysunków. Następny to hybryda. Skrzydła i stateczniky pobierane z ekstra.

https://photos.app.goo.gl/N5nXMKtgAvzDmnuw5

Czy ja dobrze widzę te fotki ? , straciłeś kciuk ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam

Model bardzo ładnie wykończony . też zrobiłem z tych samych plików MX 2 . Waga 7,25  to jest dobra waga nie trzeba nic kombinować z tą wagą . Mój model już nie istnieje ,skrzydło w czasie akrobacji niestety pękło . Moim zdaniem mocowanie skrzydła jest za słabe . za krótka rura  i żeberko mocujące powinno być ze sklejki a nie  z balsy jak jest w planach . Same latanie tym modelem było bardzo przyjemne ale bez ostrych zwrotów .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku obserwuje te temat bo jestem bardzo ciekaw przy jakiej figurze odpadną skrzydla  

Ale Stanisław juz wyjaśnił. 

Konstrukcja tych skrzydeł ma tyle wad, ze nie ma szans aby się nie rozleciał w powietrzu.

No ale trzemam kciuki. Szczerze.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek obejrzałem te fotki i czeka mniej jeszcze mała modernizacja gotowego skrzydła. Nie spodziewaj się cudów na niebie, bo to nie ta liga. Główny cel to podwórkowe latanie czymś większym niż 2 m i pozbycie się przysłowiowej sraczki przed modelem z silnikiem 130-140 ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.