Skocz do zawartości

Relacja z budowy modelu SMITH MINIPLANE


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wreszcie prace troche drgneły!!Zamontowane serwa,bowdeny do napedu wysokosci i kerunku-wszystko wyregulowane i poustawiane w apce,oraz zrobiony naped przepustnicy i zamontowany zbiornik. :jupi:

 

dsc02962u.jpg

 

dsc02963l.jpg

 

dsc02964.jpg

 

dsc02965i.jpg

 

Juz blizej,jak dalej do latania chociaz te koncowe prace mnie męcz strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! A oto ostatnia odsłona smitha ,szkoda ze juz skonczony bo milo bylo dla was prowadzic relacje jak i czytac opinie wasze.Ale mam cos juz w planach i niebawem moze znowu sie zaprezentuje z nowa budowa :D Dzieki wszystkim za wsparcie.Cała budowa trwała ok 2 miesiecy ,a waga gotowego modelu do lotu tylko bez paliwa to 1750G :D

czyli o 50 G wiecej niz zakladalem na poczatku budowy.

 

Smith miniplane by Grzesiek

 

dsc02970u.jpg

dsc02969k.jpg

dsc02968t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek wyszlo niezle z waga ale, na moj gust to jeszcze by mozna bylo z 150G uciac.Np.zrobic wszystko z miekiej balsy.Ja robilem ze sredniej na kesony dac ciensza np.srednia 1mm zamiast 1,5 jak dalem ,no ale czlowiek czy sie na bledach :D Co do SIG-a to moim zdaniem przegieli z materialami i waga strasznie .Przeciez wiadomo ze jak cos jest ciezsze to przy zderzeniu z gleba posiada wieksze energie wiec tak czy siak to kasacja modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cały czas śledziłem budowę nie pisałem postów czekałem na zakończenie i się doczekałem moje szczere gratulacje wspaniała robota modelik prezentuje się świetnie no i w końcu to dwupłat ma swój urok jestem ciekaw wrażeń z oblotu pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.