Jump to content

spotkanie -zlot modeli latających na uwięzi


sylkub
 Share

Recommended Posts

Sekcja modelarska Aeroklubu  im. Bogusława ,,BODKA'' Mrozka w Tuszowie Narodowym  zaprasza na spotkanie - zlot  sympatyków  latania modelami na uwięzi . Zapraszamy z modelami napędzanymi silnikami spalinowymi jak i elektrycznymi . Spotkanie odbędzie się w dniach 8-9 maja 2021 na lądowisku w Tuszowie Narodowym. Spotkanie ma na celu popularyzację latania modelami na uwięzi, wymianę doświadczeń  ( to nie będą zawody ). Szczegóły spotkania przekażemy w terminie późniejszym  Wieczorem spotkanie integracyjne. Prośba o zgłaszanie chęci wzięcia udziału w spotkaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłem kilkanaście minut po 10-tej. Żadnych oznaczeń dojazdu na spotkanie, nikgo na zewnątrz nie widziałem. Lotnisko i okolice duże, robią wrażenie ilością mniej i bardziej znanych firm, których siedziby i zakłady produkcyjne są zlokalizowane naokoło lotniska. Mielec nieduży ale spodobał mi się. Nigdy wcześniej w nim nie byłem. Fajnie, że wjeżdżających do miasta wita podniesiony na stalowej konstrukcji samolot AN-2.

Mam nadzieję, że Macie udane spotkanie pomimo wiatru i pogody w kratkę deszcz/słońce. Jutro pogoda ma być lepsza.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo możliwe ponieważ przejeżdżając przez Tuszów Narodowy nie widziałem żadnego znaku dojazdu na lotnisko. Lotniska z drogi również nie było widać, więc cofnąłem się troszkę w stronę Mielca i tam znak był, więc zwiedziłem dokładnie tamte okolice. Ale nie jest źle, jeden z celów czyli oglądnięcie Mielca został osiągnięty...

 

Sprawdziłem teraz na zdjęciach google maps i rzeczywiście w Tuszowie Narodowym jest "lądowisko Tuszów Narodowy" stąd pewnie nie było oznakowań przy drodze.

Następnym razem będę wiedział.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.