Skocz do zawartości

Dysk ssd


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest też jeszcze inny problem. Jak chcesz tam mieć W10 to i tak się nie da bo nie ma do niego sterowników pod W10.

 

He he dobre, a uaktywniłeś ten dysk w notebooku. Zobacz jak to zrobił ten facet z YT.

Może tu jest problem że bios nie widzi dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dell.com/community/Storage-Drives-Media/BIOS-does-not-see-a-new-SSD/td-p/3978643

tu ,masz parę rozwiązań

Możesz spróbować jeszcze ustawic bios do wartości domyslnych.

menu maintenence\load defaults\continue, ale raczej nie pomoże.

Możesz wstawić dysk zamiast dvd i przestawić bootowanie na second bay, podobno pomaga

Na końcu ktoś pisze o problemie z gniazdem, warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz widział dysk, mam nadzieję to możesz spróbować z windows 10, zapewne da radę na wbudowanych sterownikach. W googlach mówią tylko o probleamch ze sterwonikiem grafiki

https://www.dell.com/community/Laptops-General-Read-Only/Solved-windows-10-driver-for-Dell-Latitude-D620/td-p/5011185

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 bez problemu obsłuży praktycznie każdego laptopa, mam takiego starego della w garażu i śmiga na ssd jak zły, tylko właśnie trzeba uważać na samo podłaczenie dysku bo wydaje się że siedzi a tak naprawdę wcale nie jest podłączony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wsadzałem SSD do starego IBMa. Poszedł od strzała tylko z grafiką nie poszło.

1 minutę temu, qpa napisał:

Edit: a nie mówiłem :)

 

Grafika też ruszy normalnie nie daj się nastraszyć przez Konrada :)

Próbowanie nic nie kosztuje. Jak mawia przysłowie na dwoje babka wróżyła.:)

Na ostatnie 10 szt. jakie przerabiałem tylko w tym IBMie nie poszło ze sterownikiem grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.