Skocz do zawartości

Dysk ssd


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jakiś czas temu jak dysk mi padł miałem podobne problemy. Pomogło klonowanie dysku, ssd podłączony przez USB, program do klonowania i poszło, potem zamiana dysków i już.
Nie jestem w tym za bardzo biegły, ale ssd chyba są totalnie puste i nie ma nawet partycji rozruchowej, więc żadne cytowanie z biosem raczej nie pomoże.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek przecież napisałem że ssd jest cieńszy a w przypadku della dzięki tej przelotce miedzy złączem sata a płytą główna najnormalniej w świecie nie łączy :) 

 

@dimmus oczywiście że jest pusty jednak bios musi go wykrywać, on wykrywa urządzenia a nie dane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzesiek napisał:

Tak na marginesie odnośnie grafiki. Nie ma żadnego problemy przy W 10

W starych kompach czasami bywają karty graficzne nietypowe, jakieś stare wynalazki. Jak widać w Dell -ach jest karta standardowa i dla tego nie ma problemu z grafiką. Moje staruszki które przerabiałem wyciągały maksymalną rozdzielczość 800x600. 

 

Gratuluje przejścia na SSD. Teraz odczujesz sporą poprawę w szybkości działania tego notebooka. Z transferu rzędu 50mb/s przeszedłeś na 500mb/s.:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Konrad_P napisał:

W starych kompach czasami bywają karty graficzne nietypowe...

 

 

Windows 10 obsłuży nawet s3 virge. Pod względem oferty sterowników systemy MS są najlepszymi systemami. Mało co nie działa !

 

 

... a koledze który ssd zamontował proponuję:

 

?

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.