Skocz do zawartości

Edge 540 V3 RC FACTORY


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja przy stosowaniu ubeca zakładam regulatory z "kopterów" bez BEC, są lżejsze i jak nie potrzebujesz "markowego", to są tańsze. Silnik lutuję do takiego regla bez konektorów (zawsze to kilka gram mniej). Z tego UBEC'a także usunąłem pierścień ferrytowy, zastąpiłem go kondensatorem.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wychodzi cenowo ? 4 stówki za samą piankę ???

Jak przeliczyłem to do lotu zabawka 835 ziko, wychodzi bardzo drogo !

Tym bardziej , że jest to model a raczej próbuje przypominać model samolotu w max. uproszczeniu...

No, ale będzie jakość i niezawodność na zawodach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Atomizer napisał:

A jak wychodzi cenowo ? 4 stówki za samą piankę ???

Jak przeliczyłem to do lotu zabawka 835 ziko, wychodzi bardzo drogo !

Tym bardziej , że jest to model a raczej próbuje przypominać model samolotu w max. uproszczeniu...

No, ale będzie jakość i niezawodność na zawodach ?

Pianka ,,firmowa",serwa też nie byle jakie,silnik,reszta elektroniki.....to swoje kosztuje.Jak to mówią....płacisz za firmę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już wiele razy poruszana tu na forum cena modeli z RC Factory, tanio nie wychodzi, ale też lata bardzo dobrze. Dużo daje profil skrzydła, a nie płaska decha. Galanteria w zestawie, precyzja wykonania, to niestety składa się na cenę modelu. Jak komuś nie pasuje, to zawsze może dalej wycinać swoje modele z płyt, na pewno będzie taniej. Na zawody to chyba nie takim modelem.

Te skośne pręty w kadlubie są fabrycznie na planie, czy sam dokładałeś?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dimmus napisał:

Była już wiele razy poruszana tu na forum cena modeli z RC Factory, tanio nie wychodzi, ale też lata bardzo dobrze. Dużo daje profil skrzydła, a nie płaska decha. Galanteria w zestawie, precyzja wykonania, to niestety składa się na cenę modelu. Jak komuś nie pasuje, to zawsze może dalej wycinać swoje modele z płyt, na pewno będzie taniej. Na zawody to chyba nie takim modelem.

Te skośne pręty w kadlubie są fabrycznie na planie, czy sam dokładałeś?



 

Fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 16.09.2021 o 09:39, Krzysiek M napisał:

Zamówiłem yak xl. Jak do mnie dotrze biorę się za składanie

Kupiłem dziś model Yak XL , dokładnie ten który Krzysiek pokazał , tylko zielony bo wszyscy mają niebieskie, cena o której Michał wspominał kilka postów wyżej jest mocno nieaktualna , obecnie ponad 6 stówek za samą piankę.

Ale to dobre modele są , miałem kiedys extrę XXL i był wypas , to myślę że ten troszkę mniejszy będzie nawet lepszy bo zimą można z nim na halę będzie wyskoczyć.

Mi to tak w tym roku wychodzi że modele benzynowe to może ledwie przewietrzę , a intensywnie to będę chyba tylko takim krzyżakiem śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.