Skocz do zawartości

Zatrzask


Adam1S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak w aparaturze - używając mikserów, funkcji specjalnych oraz wyłączników logicznych - ustawić "zatrzask".

To znaczy żeby po wyłączeniu silnika wyłącznikiem i ponownym włączeniu silnik nie wystartował pomimo drążka pozostawionego w pozycji dodanego gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , to jest to , po kilku próbach i przemyśleniach , ustawiłem swoją  aparaturę na podstawie Twojej sugestii i mam to co chciałem,

czyli bezpieczny wyłącznik silnika w moich modelach - przesiadłem się z Turnigy 9xrpro na Jumper T18 z OpenTx i kilku rzeczy nie mogłem

rozkminić. Dziękuję za podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Rook FPV napisał:

 

Adam1S Poczytaj sobie to Bramka logiczna – Wikipedia, wolna encyklopedia bo bez tego ani rusz żeby coś wykombinować więcej niż podstawowego w OTX.

 

Nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli - jeżeli masz jakieś sugestie , albo chcesz podzielić się wiedzą to po prostu napisz o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.03.2021 o 08:47, Adam1S napisał:

Nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli

A co tu rozumieć? odpal tego linka co wyżej podałem i poczytaj.

W dniu 20.03.2021 o 08:47, Adam1S napisał:

jeżeli masz jakieś sugestie , albo chcesz podzielić się wiedzą to po prostu napisz o co ci chodzi.

Podzieliłem się i nawet skorzystałeś (kilka postów wyżej).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jeżeli masz coś do powiedzenia to napisz , a nie odsyłaj do jakichś dziwnych linków , no chyba że masz w tym jakiś interes np.

nie mając nic do zakomunikowania nabijasz sobie posty. Choć oczywiście możliwe że jesteś informatykiem i chcesz błysnąć informując , że rozumiesz

teorię bramek logicznych. Niemniej jednak wydaje mi się że to jest forum modelarskie i uczestnicy tego forum interesują się sprawami modelarskimi ,

(no przynajmniej ja).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bartku popieram Twoje zdanie , a kolega Paweł to chyba nie za bardzo rozumie co mówi - bo i owszem to z jego postu ustawiłem

to co chciałem na aparaturze (adres postu podpowiedziany przez Czarka , tam był pięknie opisany sposób ustawiania uzbrojenia przepustnicy ,

właśnie tak jak dla modelarza bez poruszania teorii) , ale to nie oznacza , że mam od razu studiować teorię bramek logicznych.

O języku nie wspomnę - wydaje mi się , że nie powiedziałem niczego co mogłoby wskazywać , że używam pieprzu , czy też atrybutów świąt wielkanocnych ,

(a w każdym razie starałem się).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.