Skocz do zawartości

Holownik projektu 90600


Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem to odszukałem w czeluściach Ali......  . To może być świetny materiał poglądowy np. dla Maćka K. , bo ten model ma akurat nie duże wymiary . Zostało w nim za cenę jaką kosztuje wszystko jakoś obmyślane . Czy cena może być wysoka ? . Myślę że nie jest tragedią , bo za tę cenę ma się już coś gotowego. Tam są również do obejrzenia inne modele do złożenia , np. HALNY , w sumie mały bo 1 ; 48 , ale jaka cena....to daje pogląd na to że dobrze wykonany model redukcyjny wykonany w technice rękodzieła musi kosztować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2022 o 08:57, cezar65 napisał:

 To może być świetny materiał poglądowy np. dla Maćka K.

Dziękuje za pamięć - ale napęd już jest ogarnięty i zamknięty. Trochę inaczej. Inną drogą poszedłem - na paskach nie bezpośrednio na zębatkach. Na razie nie mam jak umieścić zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Po wymianie padniętych ogniw pakietu model nie sprawia kłopotu jak było na dużej wodzie. Teraz pływa bez problemów i to na jednym napędzie z chińskim małym regulatorem wewnątrz. A jak pływa w baseniku na działce pokazuje film. Maszt leży na pokładzie. Nie przyklejony, obawy przy transporcie. Napęd azymutalny. Wychylenia kierunku normalnego serwa.

Ten drugi holowniczek na planach był bez nazwy, więc na pamiątkę holownika z firmy Loyda Bydgoszcz, który pływał po Brdzie w Bydgoszczy, nazwałem tak samo  KONRAD i umieściłem flagę Bydgoszczy. Oczywiście model nie jest podobny do oryginału. Na ostatnich pokazach podeszła pani i zobaczyła ten model. Zachwycona. Jej dziadek był właścicielem holownika przed wojną. Nie zapisałem kontaktu. Ma zdjęcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.