Skocz do zawartości

VIII OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI 2009


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niech żyje OLO!!!!!!!!! Bez Ola to szczerze mówiąc jakoś pusto i smutno mi było. Olo zawesze był i mam nadzieję że juz będzie... Co do faktu "blokowania dnia przez Wicherki" - po to własnie impreza jest dwudniowa i sobota jest dniem miłośników tej konstrukcji. Przykro, że muszę o tym przypominać, jak i to że regulamin i program pisałem z nadzieją, że zostanie przeczytany przez wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kot ............eh

 

a w realu Robert fajny gość !!!!!

Ludzie zaliczajcie wszystkie imprezy gdzie się da !

sieć nie przekazuje emocji czy charakteru rozmówcy ....

jak powiedział Arnold ( wodnosamoloty ) dopiero w realu oceniamy wartość człowieka

Parę osób z forum działało mi na nerwy a okazuje się że w realu są fantastyczni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem okazję być jako obserwator bodajże na drugim lub trzecim zlocie Wicherków. Mimo, iż był to jeden z pierwszych pikników, już wtedy czuło się wspaniałą atmosferę.

 

Pytanie jednak związane jest z tegorocznym zlotem. Czy, gwoli propagowania dobrych wzorców dla kolejnych wykonań, ktoś ma lub mógłby wskazać zdjęcia Wicherków, tegorocznych medalistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie ukrywam, iż z racji dużej sympatii dla Wicherka przejrzałem zdjęcia zarówno z tego wątku jak i z wielu innych wątków związanych z Wicherkiem zarówno na tym jak i na innych forach poświęconych temu modelowi. Jedne modele podobają mi się bardziej, inne mniej ale jest to oczywiście moje subiektywne odczucie.

Jeśli chodzi o niniejszy wątek dotyczący tegorocznego piknika, to w nawiązaniu do postu Piotra Pindrala zawierającego oficjalne wyniki rozegranych konkurencji, to z przyjemnością oprócz nazwisk zwycięzców zobaczyłbym zdjęcia zwycięzców i ich modeli zarówno w kategorii Wicherków jak i oldtimerów z podstawowymi informacjami technicznymi, choćby w zakresie takim jak podał w ostatnim poście robert12160.

Było nie było nie są to już osobiste subiektywne odczucia poszczególnych osób dotyczące modeli czy ich lotów, ale wyniki oficjalnie rozegranych konkurencji, gdzie najlepsze modele mogą stanowić jakiś wzór dla innych modelarzy, choćby dla wykonań modeli na przyszłoroczny piknik, zwłaszcza tych wykonywanych z zamiarem uczestnictwa w poszczególnych konkurencjach.

 

Może jest to mała prośba do organizatora do uwzględnienia w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słusznie! „Wicherek” to nie jest akrobat, to maszynka retro, klasyk, model do majestatycznego latania po niebie. Kunszt pilota można zaprezentować nie tylko wykonując akrobację ale i w wydawałoby się prostym „płaskim” locie. Czy ktoś zabytkowym Fordem T driftuje? No właśnie...

Co do zdjęć i opisów „Wicherków” goszczących na imprezie to przygotowałem tabelę zawierającą dane techniczne, wypełniał ją Pan Greard z „Modelarza” i aktualnie jest w jego posiadaniu. Myślę, że wkrótce ukaże się ona bądź na łamach tego miesięcznika a jeśli nie to zamieścimy ją tutaj. Bardzo proszę o kilkudniową cierpliwość J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.