Skocz do zawartości

VIII OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI WILCZE LASKI 2009


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim numerze "Modelarza" (10/2009) wiele miejsca zajmuje bogato ilustrowany reportaż z naszej imprezy. Cała okładka i 4 strony poświęcone są imprezie. Polecam gorąco tę lekturę! Pozdrawiam przy okazji wszystkich uczestników a zwłaszcza gwiazdy ze zdjęć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Nooo właśnie Kolega "robert" już się sam pogubił i nie wie komu odpowiada. A swoją drogą Kolego "robercie" jeśli, jak piszesz, masz tak ogromną wiedzę w zakresie fotografii i jej obróbki, sam wyślij zdjęcia do "Modelarza". Na pewno umieszczą i jeszcze Ci za to zapłacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam że nie umiecie czytać !!!

Poważne i szanujące siebie jak i czytelników (czyli was) czasopismo które kosztuje po ostatniej podwyżce wiecej niż zarabia Afrykanin przez cztery dni pracy nie wysyła nieprofesjonaliste w teren z mini zabawką .Co innego jak ktoś nakręci "komórką "nieplanowany upadek

samolotu .

Co do starych wydań miło do nich wrócić ,czasami wrzucali jakieś schematy nie to co teraz tak jak by juz nikt nie robił przeróbek i ingerencji w bebechy.A zdjecia to kiedys robili na ruskiej kliszy pewnie zenitem to czego sie spodziewać było jak było a teraz można ale sie nie chce lepiej sobie zająć ciepłą posadkę i spocząć na laurach.

Nie wiem po co tak bronicie czegoś czego nie mozna nawet nazwać gazetką szkolną czyba z racji przezwyczajenia wszystko sie zmienia i niestety druk mozna przenieść za granice obniżyć jakość papieru dorzucić z 200 stron i obnizyc cene do 5 zł plus gratis płyta DVD z filmem a gazeta w kazdym kiosku .a jak sie nie sprzeda to co z tego przeciez to dotowana gazeta i kogo to obchodzi .

 

Ktoś mi udzielił dobrej rady której posłuchałem .(Ja kupuje jak jest zdjecie ze mną a reszte wywalam do kosza szkoda miejsca w szafie), w zupełności sie z nim zgadzam jedyne co jest mozliwe do przeczytania to prywatne teksty czytelników i chwała im za to ,bo byle relacja kończy sie podaniem kto przypłynął lub przyleciał i na jakim miejscu :rotfl:

 

Dla mnie temat tego czasopisma jest zamkniety tak go bronicie że pachnie mi to fanatyzmem .

 

 

Tak wszystkich starasz się bardzo pouczać, a ja bym Tobie radził zająć się swoją interpunkcją. Bo z tym przywoływane wydawnictwo nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa mi te zdjęcia robione mini zabawką bardzo się podobają :) , ale za rok myslę,że fotografem będzie Robert :) i pokaże czym i jak sie robi zdjęcia :) i zawstydzi nawet Turbodynomena :) Robert nie przyjmij tego za zlosliwość (kapkę racji masz niewątpliwie)ale liczymy na Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkich, którzy wygrali lub wylosowali roczne prenumeraty „PRZEGLADU LOTNICZEGO” bardzo proszę o cierpliwość. Prenumeraty zostaną uruchomione od numeru styczniowego, tak abyście mieli kompletne roczniki. Dodatkowo redakcja obiecała dołączyć segregatory na czasopisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystkim gościom PIKNIKU MODELARSKIEGO w Wilczych Laskach z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę dużo: radości, zdrowia. szczęścia, kasy, wolnego czasu, pięknej pogody, samych pozytywnych doznań wynikających z uprawiania modelarstwa, okolicznym kretom zaś niczym niezmąconego spokoju :) Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.