Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski F3B w Stalowej Woli. Czyli to co w modelach szybowców jest najfajniejsze :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra na lotnisku rusza modelarska zabawa w lataniu modeli szybowców na różne sposoby :)

uczestnikow nie będzie zbyt dużo w tym roku, ale wychodzimy z założenia ze lepiej mało niż wcale :D

Pierwsi przyjezdni zawodnicy już się pochwali w różnych zakamarkach Stalowej. 
Do usłyszenia jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało zawodników to oznacza mało czasu na cokolwiek. Nie mówiąc o pisaniu. Wieczorne „rozmowy” tez nie pomagają w tym ;) ale wciąż żyjemy i chętnych zapraszamy do podglądania. Choć jutro może być mokrawo. 
dziś przemaszerowałem 16km. Koledzy podobnie. A inni których tu nie było modelarze pewnie po kilkanaście metrów :)

No tak… na lotnisku wylądował nawet jeden dziwny helikopter. Pewnie z wizytą w fabryce maseczek ?

 

5431309C-1205-4945-A428-364D204CD9EF.jpeg

6F00CCA6-B6D5-4DBC-B292-3FAA9A0B712C.jpeg

16F6A6B0-8914-4C79-B419-2667E6EBAF99.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie będe dużo pisał, bo dopiero dotarłem do kolejnego celu podróży.

Zawody były wymagające ponieważ było mało zawodników i sędziów i praktycznie nie było możliwości odpoczynku. Ja przez 2 dni przeszedłem 22 km.

Wczoraj był ciepły i fajny dzień, a dziś potykaliśmy sie w deszczu. Kolejek odlataliśmy całkiem sporo :)

Treningi do MP zaczynaliśmy jakieś 3-4 tygodnie temu. Jedni trenowali wiecej, inni mniej, jeszcze inni ze dwa razy, a inni wcale. Zadanie domowe najlepiej odrobił Arek, do tego eliminując wszystkie błędy które popełniał w poprzednich latach. W czasie zawodów po piętach deptał mu wszędobylski Michał, ale popełnił o jeden błąd za dużo. Gdyby udało nam sie odlatać jeszcze termiki, to miałby duże szanse na wygraną. Ale nie odlataliśmy bo zaczęło mocno padać :) Trzeci był Wojtek, który obudził sie po 3 kolejce - a może i przypomniał sobie jak sie lata :)

To byly fajne i bezstresowe zawody z bardzo przyjemnym lataniem :) Szkoda że nie wiało, bo trochę prędkości wychodziły nam niemrawo.

 

Wyniki są tu: http://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=2120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.