Skocz do zawartości

Czarna Góra (Litwinka) pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
52 minuty temu, cZyNo napisał:

A bacy Panocku sie nie boicie?

Godosz Jurek że tam aż tak źle :)

Godzinę temu, samolocik napisał:

 

3. W, S ,E

 

 

Piotr mi bardziej chodziło o odchyłki od tych kierunków co są podane ale na google sprawdziłem z wizualizacji i myślę że nie będzie problemu z lataniem byle wiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywałem  po  sąsiedzku  na  nartach .  w  Bialce  ...i  latałem   na  zboczu  modelemi  .  Fajny  dojazd  az  po  altankę  '/  AZWALD/ ....piekny  klif -zbocze  na  zachodni  wiater...z  widokiem  na  wijaca  sie  w  dole  drodze  i  rzeczki  chyba  bialki.  Z  drugiej  strony  trochę  przeszkadzał  wyciąg....FAJNIE...miejcewe  górale   latacze    niech  cuś  napiszą  ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano..bo  te  najwazniejsze  to  nie  piszą  ...ZAWODNIKI..popatrz  jak  fajnie  Jurek  wszystko  opisuje...poszperaj  w"  miejscach  do  latania " ...są  opisy  nawet  fotki Czarnej  Góry  a  najlepiej  pojedz....Zlot  Starych  Zabytkowych  Szybowców  ,który  opisałeś  i filmik    ..piekny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zadaniem pytania wyszukałem już wszystkie dostępne informacje o Litwince 

Miałem nadzieję że ktoś od nas z forum tam lata i się podzieli uwagami tak jak to jest praktykowane wśród paralotniarzy 

a na razie to pogoda się pierniczy i w tym tygodniu chyba to odpuścimy przenosząc wyjazd na przyszły tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.