Skocz do zawartości

Modelarze z Koszalina i okolic!


Spiderski

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz temat "Modelarska Mapa Polski " szkoda że nie przyklejony i słabo rozwijany przecież pomysł ciekawy i pomocny.

Na dzień dzisiejszy nie ma zbyt wiele wpisów w okolicach Koszalina ale gdyby temat rozwijałby się na pewno coś by się znalazło.

 

Tutaj bezpośredni link do mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Artur

Ja jestem z Koszalina i jest nas modelarzy lotniczych RC mała grupka- około 7 osób. Spotykamy się na lotnisku Aeroklubu Koszalińskiego w Zegrzu Pomorskim na wspólnych lotach. Sezon zaczynamy jak tylko pozwoli na to "kapryśna pogoda", ale prawie zawsze większą grupą w okolicach 1-3 maja. Spotykamy się również w modelarni w Koszalinie, którą prowadzi kol. Zenon Glinkowski.

 

pozdrawiam, Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam kolegów z Koszalina - niestety modelarnia na Zwycięstwa została zlikwidowana przez władze spółdzielni mieszkaniowej. Jest nas grupka kilku zapaleńców chorych na piękną chorobę jaką jest modelarstwo (latamy, pływamy, jeździmy). Chętnie przyjmiemy nowych modelarzy, choć budujemy, latamy, rozbijamy, naprawiamy itd. "na koszt własny". Jesteśmy członkami Aeroklubu Koszalińskiego, Koszalińskiego Stowarzyszenia Lotniczego i są też nie przypisani nigdzie. Gdzie się spotykamy już wiecie. Zapraszam na moją stronę www. tam są dość obfite informacje o naszej grupie, nasze modele i relacje z imprez modelarskich.

Jednym słowem serdecznie witamy nowych "lataczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem również się przywitać, oraz zasygnalizować swoją obecność, czynnego latacza rodem z Koszalina. Tak jak wspomniał Ryszard, w dzisiejszych czasach dłubiemy w domu, sponsorem przeważnie jest Szczęście Ślubne :wink: Spotykamy się regularnie na lotnisku w Zegrzu Pomorskim. Serdecznie zapraszamy na spotkanie na lotnisku w długi majowy "Łyk-End".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adamie rzeczywiście nie ma tego sklepu ale w Tęczy koło manhatanu można zamówić pewne rzeczy jeżeli mają na miejscu lub zamówić przez nich z tego sklepu bez kosztów wysyłki http://www.riku.com.pl/ mam nadzieje że pomogłem informacją.Już tak zamawiałęm po 2 dniach miałem do odbioru.Mogę podać adres mail do właściciela tego sklepu wystarczy podać kody produktu z tego sklepu internetowego ilość sztuk i numer telefonu.Informują że już jest na miejscu i po sprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jestem w Koszalinie bo mam bliską rodzinę. Sklep w Tęczy znam i bywam tam z synem (makieta kolejowa), ostatnio zakupiłem dla siebie CA. Ale po większe zakupy to jadę do Poznania lub korzystam z internetu. Karol dzięki za odpowiedź.

Witaj Ben. U kolegów z Koszalina byliśmy już dwukrotnie jakieś dwa lata temu. Raz na typowym spotkaniu modelarskim i drugi raz na pikniku lotniczym. Byli również modelarze ze Słupska. Parę zdjęć.

 

507b356174216fcb.jpg

 

191ac2ae98ccea9a.jpg

 

1e6b675363cc6cc7.jpg

 

Koledzy są bardzo gościnni. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.