Skocz do zawartości

Motorowka rc do 500zl z silnikiem bezszczotkowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Szukam jakiejs motorowki rc z silnikiem bezszczotkowym o max predkosci ok 40km/h (to bedzie moj pierwszys powazniejszy model-kiedys bawilem sie jakimis zabawkami rc na wodzie ale to typowe zabawki dla dzieci).
Sporo sie naogladalem i szczerze to w tej kwocie duzego wyboru nie ma.
Tylko to z sensownych znalazlem :
https://www.volantexrc.pl/volantex-rc-v ... p-349.html

Mozecie cos polecic lepszego?Moze cos z uzywanych bezszczotek w tej cenie?
Dobrze jakbym mogl dokupic czesci ...
Pozdrawiam.

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 500zl na koncie na motorowke i szukam czegos do tej kwoty.Moze kiedys poszukam czegos lepszego ...

Myslalem jeszcze o uzywce Traxxas Blast ale to jest silnik szczotkowy i z tego co kiedys czytalem to jest strasznie wolna (no i trzeba trafic uzywke w okazyjnej cenie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marpe30 napisał:

.Moze kiedys poszukam czegos lepszego ...

Modelarstwo szkutnicze to nie moja branża także nie będę sie wymądrzał ale ogólnie gorąco polecam (jeśli tylko czas pozwoli) na własnoręczne budowanie modeli:

Po pierwsze jest naprawdę tanio bo nie płacisz za robociznę itp. a po drugie koszty rozkładaja się w czasie! A po trzecie budowa od podstaw modelu to wspaniała zabawa i w przypadku modeli pływających nie wymagająca bardzo wielu drogich narzędzi.

Buduję modele lotnicze już 20 lat. Emocje gdy wiosną oblatuje nowy model i lata tak jak planowałem albo lepiej : ta świadomosć ,że to moja  praca tak pięknie lata.....to jest bezcenne i nie kupisz tego za żadne pieniądze świata.

Jakikolwiek model nie zbudujesz radość jest nieporównywalnie większa niż gdy kupisz  nawet najbardziej profesjonalnego  gotowca.

A budowanie nie jest wbrew pozorom aż tak trudne: trzeba tylko mieć jakiś kącik dla siebie ( najlepiej małe pomieszczenie ale i na biurku można sobie poradzić , skrzyneczkę z narzędziami i można działać) Trochę gorzej jak mieszkasz w bloku ale też można sobie poradzić.Łódki nie są gabarytowo duże .

Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marpe30 napisał:

Dziekuje za porade :)
Kiedys cos postaram sie zmajstrowac :)

 

Próbuj , próbuj;) to wcale nie tak trudne jak myślisz. Wystarczy troche chęci , choć rozumiem też to ,że nie wszyscy sa tacy sami i nie każdy lubi siedzieć godzinami w modelarni.

Ale jeśli lubisz majsterkować i masz w domu podstawowe narzędzia to nie ma się co zastanawiać.

Powodzenia i niech ci pływanie przede wszystkim sprawia frajdę i radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.