Skocz do zawartości

Foxy G2 40A


dekooral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Witam. Chciałem zasięgnąć Waszej opini na temat ESC Foxy G2 40A. Będzie on zasilał silnik XPower F2919/10 - F5J LIGHT w Jantarze.
Zależy mi aby regulator dawał napięcie 6v na odbiornik przez co nie stosować dodatkowej elektroniki. Pozdrawiam.
 
 
Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 
 

d529263c36821831d31510f4e9621b25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcji mam łopatki 11x6 oraz 10x6. Na tych ostatnich latam Quantum i idzie pionowo ku górze

Myślę że będzie dobrze w takim układzie. Patrząc na zalecane śmigła do silnika XPower F2919/10 - F5J LIGHT oraz pobór przy nich prądu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka





53537a0e9c32cb570a1bb821eb054b37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulator jest o 6-8 gram cięższy od Dualski 45A, który mam w zestawie z silnikiem xpower f5j light. Sam silnik też jest lekki a nawet za lekki i będę musiał przód doważyć aby uzyskać zalecane SC.
Mam nadzieje, że będzie ok. Wcześniej nie używałem podzespołów Foxy i nie mam rozeznania odnośnie ich jakości.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sądzicie o takim polutowanu regulator z silnikiem? Chciałem zostawić oryginalne długości przewodów a jednocześnie mieć jak najkrutrzy zestaw. Dodatkowo nałożony Gold i zalany lutem. 1d4176f1765b84bf2d365d5b437effee.jpgbdaa355d023812421fbd1a419c400a63.jpgc7287d407f40ac3e352c96fe735412c5.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka a nawet kilkanaście lotów regulator już zaliczył. Lata na łopatkach 11x6 i nie ma najmniejszego problemu. Na początku po wylądowaniu sprawdzałem czy się nie grzeje i jest ok. Co prawda silnik w Jantarze za dużo nie pracuje ale i tak nie zauważyłem nic niepokojącego. Można powiedzieć że spełnił moje oczekiwania.


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2022 o 10:52, dekooral napisał:

Wcześniej nie używałem podzespołów Foxy i nie mam rozeznania odnośnie ich jakości.

Piotrze , posiadam 2szt. regulatorów foxy: jeden w Wicherku a drugi w motoszybowcu Heron . Wicherek 4 sezony, Heron 3 sezony. Mam też kartę do ich programowania.

Moim zdaniem to dobre regulatory: nic się nie dzieje , bez problemu dały się zaprogramować obydwa działają bezawaryjnie pomimo pracy w górnym przedziale wartości prądowych. Jeśli o mnie chodzi to polecam . Pamiętaj tylko o zapewnieniu regulatorowi skutecznego chłodzenia ( no ale to każdy regiel tego wymaga)

Gdybyś jeszcze szukał w miarę tanich i przyzwoitych regli to mogę polecić ZTW z Ol Pen model. To również dobre regle z niskiej-średniej półki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.