Skocz do zawartości

Kraksa w trakcie lądowania modelem Spitfire (wyłamanie podwozia)


AKocjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i STALO SIE !!!! ?

 

Arek , raz spotkalem wspaniala dziewczyne ,  wyladowalismy w poscieli i cholera powiem Ci , ze mi tez  cos nie wyszlo ( a zawsze dotychczas wychodzilo , tak jak Tobie ladowania ). Ja przynajmniej na szczescie niczego nie zlamamlem ?

Przesle Ci film na priva ( pozwolila mi nagrywac ) i zrobisz mi fachowa analize ( taka jak z Twojego ladowania ). Moze pozwoli mi to w przyszlosci uniknac takich przykrych dla faceta zdarzen ?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarek996 napisał:

No i STALO SIE !!!! ?

 

Arek , raz spotkalem wspaniala dziewczyne ,  wyladowalismy w poscieli i cholera powiem Ci , ze mi tez  cos nie wyszlo ( a zawsze dotychczas wychodzilo , tak jak Tobie ladowania ). Ja przynajmniej na szczescie niczego nie zlamamlem ?

Przesle Ci film na priva ( pozwolila mi nagrywac ) i zrobisz mi fachowa analize ( taka jak z Twojego ladowania ). Moze pozwoli mi to w przyszlosci uniknac takich przykrych dla faceta zdarzen ?

może lepiej mi nie wysyłaj :P

1 godzinę temu, Modelarz 2123 napisał:

Kurcze z drugiej strony trochę słabo zamocowane te golenie, że się tak kruszą. Normalnie powinien pojechać kawałek na jednym kółku i nic by się nie stało, przerabiałem takie "przejażdżki" nie raz przy bocznym wietrze.

 

Bardzo dobrze jest zaprojektowane. W razie bardzo twardych lądowań czy nietypowych obciążeń (siła boczna) wyłamuje się bezpiecznie nie niszcząc konstrukcji skrzydła. Jest czymś w rodzaju bezpiecznika. Tutaj samolot ustawił się pod dużym kątem do kierunku dobiegu. Dodajmy do tego nierówności... Samolot wykonał +400 lotów :D. Przeżył moją naukę latania. Nie raz zaliczył twarde lądowanie.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.