Skocz do zawartości

Przechowywanie modeli i temperatura


mar_io
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym Zapytać kolegów czy macie jakiś sprawdzony system do przechowywania modeli na ścianie. Chodzi mi o jakiś system wieszaków. Myślałem o czymś podobnym do systemu magazynowego, szyna na ścianie i kątowniki regulowane w otworach w szynie. Modele do 10kg/szt, 2-3 sztuki na ścianie. Może ktoś z Was polecić coś taniego i sprawdzonego. Druga sprawa to chciałem zapytać w jakich temperaturach (najniższych) z waszego doświadczenia można przechowywać modele bez szkody dla konstrukcji i folii. U mnie w "modelarni" mam najchłodniej około 10-12 stopni jak są duże mrozy. Mam oczywiście w tej temp mały problem z klejeniem bądź malowaniem ale również z folią po oklejaniu.  Zastanawiam się czy nie powyrabia mi kadłubami czy skrzydłami w takich temperaturach. A za bardzo nie umiem dogrzać pomieszczenia jak jest zimno na dworze.

Dzięki za sugestie i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.