Skocz do zawartości

Mechanika lotu modeli samolotów. Teoria i rozwiązania praktyczne


Ares
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Granacik napisał:

 

No co... My Tobie kaskę a Ty nam książkę z dedykacją. No chyba da się? :) 

Kaskę?!

Nie masz pojęcia co i jak, to proszę powstrzymaj się od takich komentarzy.

Na życie zarabiam w inny sposób.

Aż się prosi zacytować Mark'a Twain'a

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dotarła. Wyobraźcie sobie, wysłana z Polski 29.03, 01.04 przekroczyła granice i... i tyle. Poczta Polska umyła ręce, to samo zrobiła Royal mail. Zasugerowali, że jest na komorze celnej ale brak informacji. Wczoraj doatałem sms z Royal mail, że wyszła z komory celnej na Heatrow i jest w drodze do Portsmouth!! 26dni!! Rekord? Ale cieszę się, że mam. 

20220426_191745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Vesla napisał:

Zasugerowali, że jest na komorze celnej ale brak informacji. Wczoraj doatałem sms z Royal mail, że wyszła z komory celnej na Heatrow i jest w drodze do Portsmouth!! 26dni!! Rekord? Ale cieszę się, że mam. 

 

To byc moze skutki wystapienia Krolestwa z Unii. U nas jest podobnie z przesylkami wedrujacymi z GB. Nie mam pojecia, czy to wina przesadnie rozbudowanych machin biurokratyczno-celnych, czy "oni" (mam na mysli nie tylko Brytyjczykow, ale takze Niemcow) robia to z jakichs wzgledow celowo, bo czesto przesylki z bardziej oddalonych zakatkow swiata dochodza duzo szybciej.

Ale wazne, ze ksiazka dotarla. Czytaj, bo super ciekawa jest.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak to widzę. Ostatnio wysłałem paczke z UK do Irlandii i też szła prawie 30dni. Szybciej z Chin dostaję paczki (ostatnio po 10dniach). Jestem w stanie zrozumieć, irytuje mnie tylko brak aktualizacji na śledzeniu przesyłki.

Co do książki to już ją czytam. Warto było cz3kać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam i ja. W końcu się nauczę trochę teorii to zrozumiem dlaczego moje modele latają, albo się rozbijają.

Myślę, że czasy biblii papcia Shiera odchodzą. Przy modelowaniu trzeba używać nowych technologii w materiale ale i w obliczeniach.

Na razie przeglądam, ale już pojawienie się profili kfm wywołało uśmiech na mojej twarzy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.