Skocz do zawartości

ASW-28 RTF - zestaw RC


goldi1995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki Panowie za słowa otuchy. Już wiem, że latanie nie jest takie proste i nie da się tego nauczyć w jeden dzień. Obiecuję, że będę trenował, choć pewnie będzie to mnie osztowało jeszcze ze dwa kadłuby, ale nie odpuszczę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden ?? :lol: :wink:

Jeden, jeden, bo drugi już był w zestawie :lol: , ale mam pytanie, co do nowego pakietu. Wydaje się, ze jest naładowany lub jak domniemam jest częściowo naładowany. Jaka jest procedura startowa takiego lipola? Najpierw naładować latać czy jakoś go formować? Naładować a potem rozładować? Czy to bez znaczenia? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś o jakiejś pamięć lipoli i że nowy to musi być naładowany a potem rozładowany do zera a jeżeli się go rozładuje powiedzmy tylko do 40% i podda ponownie procesowi ładowania to jego pojemność spada. Czy to prawda? Czy trzeba robić takie fikimiki czy po prostu ładować, kiedy ma się taką potrzebę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam moze temat dla niektorych nudny ale ...

Wczoraj przyszedl mi ASW 28

model jak model :wink:

Edytowalem

Po kilku godzinnej walce z regulatorem

motor zakrecił

Model z pakietem 1300mAh

gotowy do lotu czyli ze wszystkim

przy rozpietosci 2 metrow wazy

cale 566 gram :rotfl:

gdyby nie kabinka to 25 mniej :P

Pozniej jak sie uda wrzuce fotki

 

mysle ze to bardzo dobra waga jak na wielkosc modelu

Jutro moze jakies male latonko bedzie

To zdam relacje

Pozdrawiam serdecznie Jasiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no regulatorow mam kilka i sam nie wiem :cry:

w sumie ten jest w komplecie polutowany ale po dzisiejszych przejsciach to chyba zrobie jak mowisz orginala odetne i dolutuje piny 2mmm bo takie tylko mam na juz

a polatac bym chcial jutro i zaloze cos innego w sumie tez chinskiego

:wink:

 

w sumie to wszystko mam chinskie chyba :lol::lol:

Pozdrawiam serdecznie Jasiu

 

 

Ps. zmierzylem ciag nalipolku 2s1p 1300mAh 20C

takim co byly w komplecie ciag wyszedl 430 g

na okolo pol rozladowanym pakiecie

Ktos pytal o srodek ciezkosci dla modelu zrobilem fotke instrukcji to sprobuje przedstawic

 

 

 

http://www.fotosik.pl/pok...155c5680aa.html

 

to jest waga bez kabinki i bez dzwigara rurki weglowej

 

 

http://www.fotosik.pl/pok...ca8d36e990.html

http://www.fotosik.pl/pok...56c918f2a6.html

 

srodek ciezkosci wg instrukcji

 

 

http://www.fotosik.pl/pok...0ce1d20e4c.html

 

a to wychylenia sterow

 

MOze sie komus przyda co sklada z czesci i nie posiada planu

 

Pozdrawiam serdecznie Jasiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi się udało wreszcie poczuć się, że to ja rządzę w powietrzu a nie ASW28. :jupi:

Po raz drugi skorzystałem z uprzejmości MironRC i mimo fatalnej pogody (bez przerwy popadywało i wiało dość porywiście) zaatakowaliśmy przestworza. MironRC wystartował a potem przekazał mi stery i jakoś poszło. Nawet dwa razy udało mi się wylądować a o starcie nie będę już wspominał, bo to idzie mi nieźle. :D

Ale było i tak, że gdyby nie mój opiekun wiatr porwałby mojego szybcia w nieznane. Były takie momenty, że po prostu nie mogłem zawrócić pod wiatr i wtedy doświadczona ręka mojego instruktora ratowała minie z opresji. :rotfl:

Reasumując powiedzmy, że załapałem, o co chodzi i w normalnych warunkach no może bardziej sprzyjających (trochę mniej wiatru) powinienem sobie jakoś radzić. :D

MironRC jeszcze raz dzięki za lekcję i oby twój EG wyzdrowiał. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.